spadla z oblakov...a jej podobny

sosidza

dnes celkom-dokonca aj teple jedlo a ziadna sladkost-teda vynahradzovala som si to ovocim- a som sa dokopala aj k cviceniu-ale nie je mi nejak dobre,neviem a ty?

majka_

juuj sosidza, tak to si velmi dobra, ze si to zatial zvladla bez sladkosti, lebo ja nie. zjedla som asi 4 male kusky tvarohoveho kolaca (take uzke nakrajala mamka), teraz som prisla domov z kostola a som zjedla trosku sunky, syra a klobasky, a 1 ks tepsovnika a potom som zjedla 2 vajicka (cokoladkove :-P hihi). ja viem, vela som jedla a hanba mi. ale co uz. zajtra budeme mat navstevu, tak uvidime ako to zvladnem. ale dufam, ze dobre. dnes rano som mala inak 77,5 kg a ma to potesilo, lebo som zila v tom ze straaaaasne vela jem :o)

sosidza

aj tebe to ide pekne,ze sa dokazes kontrolovat majka,ja dnes zatial bez sladkosti,ale daleko je druheho dna :D-srandujem,dnes to maknem-ja som veriaca,ale momentalne nebudem zial s rodinou cez sviatky,takze sviatky a maskrty idu teda tento rok mimo mna ...

majka_

sosidza:
lepsis sa - supeeeeeeeer :o) - mam namysli to teple jedlo. ked si v mysli rozkuskujem, ze co si zjedla, v podstate to neni az tak zle alebo vela ak si to myslis.
vcera bol Velky piatok (neviem ci si veriaca a slavis Velku noc - teda ci to poznas) a tak sme mali post. ale i tak... zjedla som 2 kusky Tepsovnika (taky kolac ku velkonocnej sunke - hrubsi nez vianocka ak sa to da tak nazvat) s maslom a dzemom + trocha kakaa (mala som urobene asi 4 dcl ale vypila som ani ne polovicu); potom som zjedla len kustik babovky, ked sme piekli vecer a potom len zeleninku. ale kebyze nie je post, tak sa poznam, zeby som zjedla aj to, co by som nevidela :o).

lenka:
a to si nebola hladna? lebo mozno ja mam roztiahnuty zaludok a bolo by to malo pre mna. neviem, nepoznam ta. ale odporucala by som ti tak ako sosidzi aspon hrncek tepluckej polievky. a bude to dobre si myslim - na zaciatok. a tiez viac kuskov ovocia a zeleniny - surovej. ten zeleninovy salat musel byt super, ale nemas vo zvyku trebars si len tak vybrat z chladnicky paradajku a zjest (ako jablcko)? ja to trebars robim bezne a celkom to oklame pocit hladu ked sa nechcem prepchat.

sosidza

juj Majka,iste dobre vyberies a budes kocka v nich :o),no tak napr aj ten pitny rezim mame podobny,dnes som spojkojna aspon s nim vypila som cistej vody 1.5 litra,co je na mna dost,ale jedenie:biely jogurt,grepfruit,BEBE keksy,kactany cokoladka,rizoto zeleninove,mlieko ovs.vlocky,2 kavy s mlikom bez cukru-ziadna slava,ale aspon teple jedlo bolo :)

lenka nizna

r-ovsene vlocky+mlieko
o-melon(kusok)
0-zeleninovy salat s dresingom
v_racio chlebiky...
no nie najhorsie dufam

majka_

sosidza, svadba sa chysta 26.9 tohto roku, ale kedze sa poznam, aka som takisto "pravidelna" v jedeni, tak sa obavam, ze takych 10-11 kg neschudnem. i ked akoze keby som sa rozhodla pre nejaku dietu alebo nieco take, tak by som schudla dost rychlo. ale ja chcem schudnut cvicenim a upravou stravy a to je trosku komplikovanejsie u mna. pila som len ked som bola smadna (co bolo mozno 2-3 dcl denne a to bolo priserne malo) a teraz sa snazim pit trosku viacej. takze toto je uz len trosku "+" k tomu, ze som sa rozhodla zmenit sa. momentalne pijem caj Figuran, chcem skusit aj aerobic a chodit pravidelne na speening a plavanie (je toho mozno trosku vela, ale ked si dam 1x do tyzdna, speening, 1x aerobic a plavanie, kedy budem mat cas, tak si myslim, ze sa mi podari schudnut). pod tym plavanim - kedy budem mat cas, som myslela to, ze tak plavat 2-3x do tyzdna.
satky mam uz vyhliadnute dokonca 2. jedne su take orgovanove (maju aj svetlozelene ak sa nemylim a svetlozelena farba sa mi velmi lubi) a tie dalsie su v roznych kombinaciach: bordovo-biela, zeleno-biela, cierno-biela, bordovo-biela... proste uzasne krasne.

sosidza

majka dakujem,u man je problem pravidelnost v jedle a veru aj na teple jedlo by som si mala posvietit,vies,u mna je to intrakova strava,co najrychlesie nieco do seba hodit,aby sa usetril cas-ale zajtra sa uz budem drzat a slubujem,stresy nezajedam sladkostami,uz stacilo :),si zlata,budem ti drzat palce a nech dobre satocky vyberies-jejda a kedy sa vlastne svadba chysta,ak nie som moc zvedava?