Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

yasminelle

CMu_Q

ja som brala YADIn- je taka ista, len yasminelle ma menej hormonov, ale v podstate ide o to iste. Moje skusenosti zle, hlavne po vysadeni, v inych temach som sa vyjadrovala, nechcem to tu opet rozoberat, strucne povedale: vlasy skoro ziadne, plet sama vyrazka (predtym ani jedna) a zdravie -srdce, oblicky v tahu,... sice mozem byt rada ze ma nezabila ze mam "LEN" tieto neziaduce ucinky... bye

mircoMY33

no vedlajsich ucinkou je niekolko napr. o 30% vesie riziko rakoviny prsnika a krcku maternice na tieto chorobi umiera na slovensku kazdy den jedna zena potm tam hrozi ak fajcis a pijes alkohol akomkolvek mnozstve tak mozes mat trombozi cize krvne zrazeniny a mozes nahle umriet ale to sa ti moze stat aj ked nepijes a nefajcis

bibi

Yasminelle beriem asi rok, som s ňou maximálne spokojná. Vôbec som nepribrala, prsia mi narástli z dvojky na trojku, nežiaduce účinky nemám. Cena je do 50€ na tri mesiace, pa pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

yasminelle - Fórum - ZDRAVIE.sk