Schudnúť do konca júna :o)

suzen_

ale ja neviem aku dietu vam mam poslat.=)

ja som len zmenila stravovanie na 5 krat denne, pohyb a dodrzujem pitny rezim

jaja86

baby viete mi poradit nejaku dietu pre vegetariana? som vegetarianka a chclea by som dat dole tak okolo 5kg, len vsade citam diety kde je maso.

anavi

ahojte...weronika ta tvoja dieta sa podoba na 90 dnovku...co to je zac? mohla by si mi to poslat tiez...dakujem... ivuskasolt@azet.sk

suzen_

weron
ja dietu nedrzim..dodrziavam pitny rezim a zmenila som stravovanie a to uz navzdy..k tomu pohyb 3 krat do tyzdna ale neprehanam to..

nechcem drzat diety a potom co?schudnem a co dalej..

janka89

weronika
ok uz sa neviem dockat ako budem varit tie jedla to bude ina sranda,neviem vobec varit,ale tak hadam zvladnem a mozno sa naucim aj varit hehe:D:D:D
spolu nam to pojde urcite lepsie

weronika

janka 89
tak už som ti ju poslala, od utorka začíname, hm? neboj, spolu to dokážeme... : D možno sa k nám ešte niekto pridá... kľudne... Ale začíname až od utorka, lebo teraz budú tie sviatky a povedzme si narovinu, to by sme nezvládli odolávať toľkým pokušeniam, že? :D

suzan_
dakujem, si zlatá.... :D pošli mi tu diétu, ak môžeš,hm? chcela by som to porovnať, chápeš.... :D
v.burdova@zoznam.sk

sisik19

ahojte.....nejaku radu alebo polsať nejakú schopnúúú dietu pre mna:o))suzen_ vyššie píšeš že sa ti to podarilo......a zmena od zakladov,vyhovujuuca....poslala by si mi to please na mail? dík moc

suzen_

woron
ja poznam 90 dnovu dietu..ja som schudla 15 kg ale inym spoobom..kde si mozem dat vsetko a nemusim dodrziavat maso nekombinovat so zemiakmy, ryozou a nedelim dni..co kedy mozem..to by ma neviem asi nebavilo...a asi by som to velmi skoro vzdala a mala by som hroozne vycitky keby som si dala nieco ine co sa v ten den nemoze..a tie ovocne ranjaky by mi tiez nesedeli =)))ja som upravila stravu uplne od zakladou a takto sa chcem stravovat uz stale..lebo mi to vyhovuje aj mam krajsiu plet aj nechty a celkovo sa citim super =)

ale je to krasny vysledok co si dosiahla..drzim palceky =)aby si dosiahla svoj ciel..a urcite sa to podari