Schudnúť do konca júna :o)

janka89

gabuliatka002
no xixi ja som nad tym tiez dlhu dobu rozmyslala ze co to je ta mala porcia ale myslim si ze to bude asi nieco take,proste,ze si das iba tolko jedla aby si necitila hlad,nie tak ze budes jest az kym ta nebude boliet brusko,proste tak aby si nebola hladna a hlavne treba pit vela vody bo ta zaplnuje zaludok

gabuliatka002

janka 89, to s tie pravidla, ktore si tu vypisala, som samozrejme na tejtostránke čítala aj ja...ale chcela by som vedieť čo to vlastne sú tie menšie porcie...snažím sa o ne druhý deň, ale neviem či to stačí..(myslím, tak malé porcie)-teda čo je vlstne tá optimálna malá porcia?

janka89

ahojte kočky,som rada,ze sme sa na to dali viacere,mozno nam do pojde spolu lepsie a lahsie :)))ja mam 58 kg pri 162 cm a najviac ma tiez stve to brucho a boky fuuuj nemozem sa na seba pozerat a preto som sa to rozhodla zmenit....uz som kukala nejake temy co tu boli a budem teda papat 5 krat denne male porcie a navecer si vzdy aspon hodku a pol zacvicim,dufam ze to zaberie a nebude len zbytocna praca:))))drzim palceky

gabuliatka002

Ahojte rada by som sa k vám pridala, len neviem aký by bol vhodný postup...Ja mám 168cm a 65kg chcela by som mat 58kg...7 kg dúfam, že to spolu s vami zvládnem...

kacatko

ahoj kerka, super, bude nas viac :D
a akz mas akcnz plan? ja som na tom ovela horsie ako ty. vzsku mame rovnaku 166 cm ale ja som sa vzpapkala na 88 kg...je to hrozne a najvyssi cas nieco s tym spravit...lebo ziadny zazrak sa konat nebude.
Aj ked ty mas k idealu ovela blizsie,tie posledne kila idu dole oto tazsie..tak pevnu volu a este pevnejsie brucho do leta :D

KERKA

Ajoj Janka,ajoj kacatko :D
Aj ja by som sa od zajtra rada pridala. Tiez chcem zhodit aspon 10kg.Moja terajsia vaha je 68 pri 166cm:D.Najviac ma trapia tie speky okolo brucha:DD

kacatko

ahoj Janka,

ja som sa prave vcera rozhodla ,ze zacnem na sebe makat a do konca juna chcem mat nejake viditelne vysledky.
10 kil za cca tri mesiace sa da schudnut, je to realne. zalezi vsak aj na tvojej pociatocnej vahe a aj vyske.
Drzim vela stastia a hlavne pevnu volu.