Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz mi sibe?

Príspevok v téme: uz mi sibe?
smutnaa

ked sa mojho frajera niekto spyta ze ci ma babu tak povie ze ano mam ale obcas by som najradsej nemal. ked mu poviem ze ak chce byt sam a slobodny tak sa rozidme tak mi vzdy povie ze nie on ma lubi a bla bla bla. ja mam ale stale pocit ze som v jeho zivote uplne na poslednom mieste. ze ma vsetkych radsej ako mna. prosim povedze mi na to niekto nieco..
viem ze to sem nepatri ale ked zial tu nie je kategoria "vztahy" :))

Optimista_dozaista

mircoMY33 to trafil presne. Navyse treba podotknut, ze tvoj chalan si bud zrejme neuvedomuje, ze ta take reci urazaju, alebo si to uvedomuje velmi dobre a hovori take daco len preto, ze chce byt dolezity. Neviem, ktora z tych alternativ je horsia, ale uz len skutocnost, ze taku blbost zadrel, by mne osobne stacila. Ked niekoho lubim , tak uz len pri zmienke o nom ozijem a nenapadlo by mi povedat nieco take ako,,radsej by som s nim nechodila´´. Tak kde je hacik? Nechces, nemaj ma. Ukaz mu,ze sa z toho nezlozis.

leerka

je zvlastne, ze rozprava pred ostatnymi take veci... a skusala si sa ho spytat , preco to robi? lebo ved snad len nie zo "srandy", lebo to ani vtipne nie je....hlavne prestan byt paranoidna, nehladaj stale len to zle a skus pozitivne mysliet....

airiana

tak je zvlastne ako to vravi ostatnym... ale ked ho mas rada a nechces ho stratit nebud paranoik a nehladaj vsade len to zle, chalani su jednoducho ini ako by sme my od nich ziadali, nevedia nam citat myslienky ...treba si vsetko vydiskutovat poriadne, necakaj kym ta niekto prefacka a vstup si do svedomia skor ako ti povie ze je koniec, viem o com vravim

smutnaa

lubim ho. moc. ja viem ze on to nemysli nejako zle ale mozno som len naivna ked si to myslim :( a som strasny paranoik. vo vsetkom hned hladam nejaku zradu. potrebovala by som aby ma niekto prefackal a povedal ze je vsetko ok:D

meForMe

achooj..no uz aj ja som to zazila,aj ked hento pred ostatnymi nehovoril-teda aspon o tom neviem,tak tiez som unho bola na poslednom mieste..rozisla som sa s nim..alebo on so mnou?mozno vzajomne,ale to je uz jedno..a lubis ho?myslis ze ti za taketo trapenie stoji?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uz mi sibe? - Fórum - ZDRAVIE.sk