(nielen)Chalani, páči sa vám na babách fixný strojček?

peter20

ide o priority a ty ich mas ine, tebe tvoje zuby nevadia, jej ano, jej vec, kedze ty pod tym nickom nepises tak asi nevies ze pod tym nickom je po internete popisanych vela prispevkov o strojceku, takze problem je to zdravia.sk lebo si nevedia vyriesit nicky...
a tych 40 litrov je to vysoka suma, ale nikto ti nic neda zadarmo, ja ako som vravel tiez to platim a co s tym narobim zaplatit to musim, dakto si za to kupi dake ojazdene auto a ja tamto

sway

Neviem ako to myslela,ale pripadalo mi to ako "vtipny" prispevok,v ktorom sa niekto "akoze" snazil spravit srandu zo mna.Napriek tomu,ze ten prispevok bol mysleny vazne a islo o nedorozumenie ludi s rovnakym nickom,mi naozaj skor pripada ako chuderka ona,ked z nej vec za 40 000(ktoru mali iny zadarmo),robi bohacku.To je zase na smiech mne;-)

peter20

vsimol ale ona pise v tom zmysle ze ked sa jej ludia smeju a nedokazu to pochopit, ze si ho chce dat tak im povie tu sumu (asi obranny mechanizmus), a ten strojcek taku sumu stoji, sice ja platim viac lebo som v BA

peter20

a ze "spolocensky status" dovoli :D to je inak na smiech, ak ti to "spolocensky status" nedovoli tak je na to keramicky strojcek, ale ze nenosit strojcek lebo sa to nehodi je blbost...
ina je vec ze financie, ale nie kazdy si prizna ze na to nema:)

sway

Peter a vsimol si si preco som sa zapojila do tejto diskusie,s ktorou nemam nic spolocne?lebo ista ina sway napisala nazor,ktory ma "dostal" a ktory mi nepripada ani trochu normalny.Nechcela som,aby si ostatni ludia na tomto fore,co ma poznaju pod touto prezyvkou,mysleli,ze sa vyjadrujem o chubnych ludoch ako o "chudakoch" to mi naozaj nieje blizke..

peter20

8 micky sa priebezne operativne odstranuju ked nemaju predpoklad na spravne zaradenie do zubneho obluka... ja som ich mal vertikalne ulozene a aj tak mi zuby pokryvili

peter20

no a na babach sa mi to paci a potom ten vysledok krasne rovne a vybielene zubky:)A komu sa to nepaci tak jeho vec, ale ako inteligentna osoba by si to mohol nechat pre seba...

sway

Nikto si tu neprotireci,osmicky sa davaju vyoperovat skor,ako stihnu "prehadzat" zuby.Asi by trebalo chodit vcas k zubarovi.Napisala som meganke,ze ked jej to spolocensky status dovoli,nech uz vydrzi,je to jej rozhodnutie a ja nemam pravo jej do toho kecat.Ja osobne by som uz do strojceku v takom veku nesla,moj nazor je jasny.

peter20

hm dakto si tu stale protireci raz je za to ze v 22 je to blbost a potom ze v 29 nech uz clovek vydrzi, nechapem naco tu pisu ludia, ktori so strojcekom nemaju nic spolocne, jasne ze ti co maju strojcek radsej budu mat rovne zuby a ti co maju zuby krive sa musia neako obhajit, ze strojcek neriesili:D ja si ho idem dat opat pretoze ked tu niekto husti ze strojcek sa ma davat za "mlada" tak to je taka somarina, asi niekto nevie o tom, ze sanka sa uplne vyvinie v dospelosti, a ked niekto nosi strojcek a da si ho dole a potom mu narastu zuby mudrosti tak moze sa stat ze sa zuby zas pokrivia, kazdy dava peniaze do niecoho ineho...