(nielen)Chalani, páči sa vám na babách fixný strojček?

gigai

videla som aj ludi po 40tke so strojcekom. Dokonca jedneho managera..dnes je to bezne. AA poriadne drahe, nie kazdy si to moze dovolit. Poznamka , som v canade, ale to je asi jedno. Tu je to riadna palka.

jaja

Ja som si dala ten keramicky nechcite vediet aku som robila paniku ze ho nechcem :( a ked mi ho urobili a pozrela som sa do zrkadla usmiala som sa tak som sa az rozplakala :D:D bol to taky nezvycajny pohlad :D ale zvykla som si a vobec ho neskryvam niektori si ho ani nevsimli a kamaratkam som este ottrcila zuby pred nos aby ho videli :D:D vraveli ze som s nim zlata :D:D:D a vobec nepocitujem nijaku diskriminaciu okolia...iked prvy tyzden so strojcekom bol priserny lebo chrup bolel a pery sa mi osuchali ale to si zvyknes po tyzdni...teraz si bez neho neviem predstavit svoje zuby :D a mylsim ze mojim zubom to prospieva nielen v tom ze sa vyrovnaju :D zuby si cistim castejsie takze su aj krajsie a belsie... :):) a mi bude za nim smutno ale tesim sa na rovne zuubkyy :) mam ho od jesene ale zuby uz mam skoro rovne :) iked som mala krive iba dva zuby ale tak koli nim som si ten strojcek dala :D:D by som lutovala kebyze si ho nedam v 18nastke kedze vtedy to poistovna nepreplaca...a nebojsa chlapci po mne idu tak ako i doteraz :D raz sa ma jeden opytal :D ty mas strojcek ?? a ja ze hej nieco proti a usmev :D a on s usmevom...nie nie nic proti :D:D

tri-colour

:) odporúčam dajte si strojček ak je to potrebné. A najmä tebe anabell maš 16 to je perfektný vek kedy vynosíš strojček a na 18 ako píše vyššie ajala tak budeš mať perfektne zúbky:P
ja mam 17 a práve teraz sa mi začali kriviť zúbky ale to je len totalne malinké zakrivenie to ani nevidno len ja chcem strojček:D predsa nebudem čakať kym sa mi nevykriví úplne.
Tak som skalopevne presvedčená že strojček chcem tu niet nad čím rozmýšľať:)
Na výške budem čaja no:D:D
aa mnohý moji kamoši-chlapci tvrdia že sa im to páči že je to zlaté dokonca až sexi!!!:)
takže preto sa pýtam,lebo chcem vedieť aj názor ostatných. Nie že to kamoši hovoria preto lebo som ich kamoška:D:D:D

ajala

anabel, ak to tvoje zubky potrebuju, daj si ten strojček. raz budeš rodičom vdačna že ta k tomu dokopali.... viem to podla našho syna. tiež zuril pre strojček. a teraz ma 18. a ked ho niekto pochvali že ma nadherne zuby, tak je rad že ten strojček nosil. nie je to až take strašne ako to na prvý pohľad zda. dokonca poznam jednu dievčinku, /17/r. ktora sa hadala že ten strojček chce ,,image" no, takže porozmýšľaj, či ti troška nepohodlia nestojí za krásny usmev, ktorý budeš mať, držím ti palce...

anabell

prosím môžu ma rodičia prinútiť mať strojček ak mám 16? Majú na to podľka váš právo prinútiť zubára aby mi ho dal?

ajala

kikiriki, ako 6 ročný nemožeš mať strojček....ved musíš mať stale zuby, žiedny mliečny....syn nosil ked mal 15. nosil asi 1 1/2 roka. a teraz ako 18 ročný je nam za to vdačný. zuby ma super rovné.

elisa

kikirikí ta ty si riadny k**** vidno ze si sa s takou babou este nebozkaval lebo by si prisiel na to, ze to ani necitit...

kjarin

Asi ide skor o to, ako strojcek berie samotny nositel. Moja spoluziacka si ho dala, ked mala 20, a sem-tam zmenila tie gumicky za nejake blaznive farebne a bola proste povazovana za mladu funny babu, ktora nema zbytocne komplexy. Teraz ma pekny chrup, rovne zuby ako modelka a je z nej sebavedoma mlada dama. Dalsia kamoska ho nosi tiez az teraz, na vyske a jej priatel nechodi dorezany, ani nic podobne :) Len si umyva zuby kazdu chvilu cez prestavky na WC .

Ked je niekto zhrozeny, ze si to ma dat a prestane sa kvoli tomu usmievat, chodit do spolocnosti, jasne, ze ho ostatni beru ako nudneho a mrzuteho.

babika.z.cukru

su ludia, co si ho patentuju aj ked maju uplne rovne zuby, jednoducho sa chcu nejako skraslit a je to pre nich akysi modny doplnok. dnes uz je tolko druhov, farieb na vyber, ze az. cize kazdy si pride na svoje. je to hlavne super vec, pretoze ten vysledok zaverecnych zubov je fakt ocarujuci:)
kikirikí, vies, su ludia, ktori maju do 6 rokov krasne rovne zuby, ale postupne sa im zacali krivit alebo rastom novych zubov uz nemaju miesto.