S akymi ľudmi si najviac rozumiete?

Príspevok v téme: S akymi ľudmi si najviac rozumiete?
jojka..

S kým sa vám lepšie komunikuje? S dokonalými ľuďmi, čo maju dokonale telo, dokonalými , proste skoro žiadna chyba ani odstavajúce uši... alebo s takými, ktorý nejaku tu chybičku krasy maju a preto maju aj menšie sebavedomie. Viem, že nikto nie je dokonalý, ale su ludia, ktorý su dokonalý na prvý pohlad, žiadny krivý noa ani nič podobné.
Ja ak mam pravdu povedať, tak mne sa najlepšie zhovára s ľudmi, ktorý nie sú až tak dokonalý, mala som dva krát tučnejšiu spolužiačku a ta jedina bola ochotna mi pomahať ak som potreboval. A tie namyslené " dokonalky " si len z každeho robili srandu.
A mam aj nosatú kamarátku a tiež vôbec nie je namyslena, taka normalna, že si môžme všetko povedať a najviac som sa sklamala, ked som verila a zdôverila sa jednej "dokonalke" a ta ma iba využívala, keď niečo potrebovala inak sa tvárila ako by nad ňu nebolo.

jaja

Ja som mala mensi problem so sebavedomim ked som bola mensia lebo som nepatrila do kategorie najkrajsich :D ale teraz je to super...ale necitim sa dobre napriklad v spolocnosti ked som s chlapcami a je tam nejaka baba vystrihnuta ako z casopisu a vsetci oci na nej a ja sa tam mozem pretrhnut pre pozornost...ale tu ani tak nejde o komunikaciu lebo ked neikoho dobre poznas a vies aky je tak ti je jedno ci je ako z casaku alebo ako z rozpravky o skaredom kacatku...ale tu ide o spoznavanie cloveka ktoreho nepoznas...neviem mozno mam slabe sebavedomie ale pri spoznavani mi viac vyhovuju ludia ktori sa nezdaju byt plne dokonali...ale plati to iba pre dievcata...asi to bude ta zavist :D

lonely.rider

preco mas pri komunikacii s ludmi, co sa zdaju byt dokonali, lepsi ako ty, pocit podradenosti? problem so sebavedomim?

jaja

je to len o tom kto co a s kym ako vychadza...napriklad pre nas su namysleny ludia ti ktorym zavidime napriklad ich krasu znamky a proste si s nimi nejak nerozumieme...alee tim co si o nich myslime ze su namysleni sa zasa zdame my namysleni lebo si s nami nerozumeju...ale su ludia ktori sa s nimi bavia a vobec si navzajom nepripadaju namysleni...ale nam sa moz zdat namysleni a naopak :D taze je to proste o tych vztahoch navzajom :D

ale inak mne osobne sa celkovo spoznava lepsie s ludmi ktori maju nejaku tu chybicku lebo i ja nejaku tu chybicku mam a necitim sa pri nich nejako diskriminovana a podradena

lonely.rider

fgf: mne sa len zda divne, ze ako k tomu niekto dospel, ze tie pekne maju presne o 78% vacsiu sancu ze budu namyslene. to je hlupost. cela ta akoze statistika. to nie je o krase. ale o povahe cloveka. navyse co je pekne a co nie, je subjektivne hodnotenie. kazdemu sa paci nieco ine. takze zena, ktora su bude zdat niekomu pekna, moze byt pre mna skareda.

jajka_001

ja si najlepsie rozumiem s Vodnarmi :)
nemozes delit ludi na peknych a skaredych len na tych co si myslia ze su pekni a tych co si myslia ze su skaredi - to je o sebavedomi a postoji k zivotu a aj k ludom. a aj pekni a sebavedomi ludia su dobri, nielen ti menej pekni, zalezi od hodnot ktore v zivote vyznavaju. asi si mala na mysli namyslene hlupe buchty - tak tie ti za kamaratstvo naozaj nestoja, su falosne

fgf

ale tam uz posobi faktor penazi...ked ma niekto zazobanych rodicov, tak je jedno ci je chlap ci zena, pekny ci skaredy.. ajtak bude vacsinou namysleny

fck

Ja napr. poznám dosť namyslených škrát ktoré sú namyslené lebo majú zazobaných fotrovcovm a je ich viac ako tých pekných