Neviem si najist kamaratov :(

Príspevok v téme: Neviem si najist kamaratov :(
slavka2

Potrebujem poradit.Mam 17 rokov v decembri som prerusila studium na strednej skole kde som chodila do 2.rocnika za cukrarku.Odisla som kvoli spoluziackam to neustale ponizovanie sa nedalo uz vydrzat:(.Do prveho rocnika som chodila na gymnazium ale potom som prestupila na tu cukrarsku pretoze som mala ten isty problem.Som zufala nedokazem si vobec najist priatelov.Ved sa snazim byt priatelska pomahat ked niekto niecomu nerozumie ale aj tak ma zacnu ignorovat a sa mi posmievat.Vobec si neviem vybudovat aspon malicky respekt:((.Mam z toho velke depresie uz som rozmyslala aj nad tym ze by som si nieco urobila:(Prijmem kazdu radu...

fialocka_7

ahoj,kašli na takých ľudí,nestoja za to.......určite to máš ťažké,ale skús sa nad tým povzniesť a makaj na sebe,nevšímaj si ich,stanov si ciele,makaj na nich a uvidíš najviac ich potrestáš keď ich budeš ignorovať a čo najviac sa snažiť byť úspešná,veselá a tak......

hellen

SLAVKA NEROZMYSLAJ NAD TAKYMI HLUPOSTAMI ZE SI VOLACO SPRAVIS!! UZ SI NA TYM POROZMYSLALA ZE PRECO ASI JE TO TAK ZE SI NEVIES NAJST KAMARATOV .CO TAK VYHLADAT DOBREHO PSYCHOTERAPEUTA CO BY TI POMOHOLS KYM BY SI SA VEDELA POROZPRAVAT.