liga proti rakovine

damian

Ojoj, Realista, co to pises??? Asi nevies, ze ak si niekkto taku "liecebnu" otvori, sedi mu na krku cela lekarska komora zavesena na farmaceutickych spolocnostiach. Prestuduj si ekonomicko/farmaceuticke vplyvy v medicine a potom pis.

realista

Mimi323 žasnem nad tvojimi príspevkami. Koľko máš prosím ťa rokov? Vo vašej rodine asi nikdo nemá rakovinu, lebo ty aj s Damianom ich dokážete vyliečiť? Zobuď sa!!!!!!!
Neviem, prečo nemáš už dávno zariadenú nejakú liečebňu. Veď by si mala takú bohatú klientelu a bola by si tá najmocnejšia, najbohatšia, najmúdrejšia....

kukurice

A ludia co takto prejst na nieco taketo ? Nahrada cukru ... moc o tom neviem ale ako to tu pisu tak si asi myslim ze to nieje cukur a pritom je to ako cukor a neskodi to cukrovkarom a rakovina by nemala prezit lebo clovek do seba nedostava cukor . Suto nejake rastlinky sak si pozrite .www.avizo.sk

kukurice

pozrite si toto . Keby ludia prejdu na nieco taketo tak si myslim ze by sa do tela nedostaval ziadny cukor a by rakovina nemala ako zit ... a aj cukrovkarom. Som to nahodne nasiel na nete .www.avizo.sk

vevericka

mimi..vidim ze nevies nic o vyskume..ani ze niektore chemikalie nan su drahe..napr taky ustav experimentalnej onkologie..bezi vyskum na hladanie mutacii, tak by sa cloveku dali zistit predpoklady este pred tym nez sa vobec nejaky nador vytvori, aby sa s tym dalo este skor nieco robit a taky vyskum nieco stoji
klub detskej nadeje som pisala, asi nevies aku maju deti radost, ked sa dostanu inam nez je nemocnica, tam tiez idu peniaze
fianancovanie zien po operacii prsnika, ich rekonvalescenciu, tam tiez idu tie peniaze
ale ved kludne si mysli, ze vsetci ludia su podvodnici, vsetci tie peniaze zneuzivaju a jediny normalny je damina ja ti to neberem, kazdy podla svojho uvazenia..

Mimi323

Vevericka, dobre, ale čo spravili s tými peniazmi onkologické úsrtavy? Nič. Ďalej posielajú ľudí na istú smrť - na chemoterapiu. Inú liečbu neuznávajú. Ďalej sa k tomu nevyjadrujem. Ak chcem niekomu fakt pomôcť, tak mu tie peniaze osobne dám, ale chorým, nie organizáciam.