Ahoj,ako sa mas?

zvedavka

Vies brunka,stalo sa uz aj to,ze pol roka som na nom videla,za ho nieco zoziera.Davala som si milion otazok,preberala som vsetko co sa mohlo a nemohlo prihodit,co ho moze stvat,potom sa toho nazbieralo a znova som vybuchla.Konecne som to z neho dostala a predstav si,ze islo iba o nejake nedorozumenie,co on zle pochopil a ked som mu to vysvetlila,tak kukal jak puk a uz bolo dobre.Ja by som ho niekedy prizabila.Ale vies,je to jeho mindrak vypestovany z detstva.Mal prisernych rodicov.Trpi tym cely zivot.Som clovek plny pochopenia,ale co je vela,je vela niekedy aj pre mna.Inac je dobry,pozorny ku mne a citim to na nom,ze mi je strasne vdacny ze som s nim.On si je vedomy,ze jeho povaha je niekedy priserna,ale co uz mam robit.Davam si nadej,ze po tychto mojich vybuchoch sa aspon trocha zmeni,lebo po kazde citim malu zmenu.Inac,dnes sa mam celkom fain,co ty a vy ostatni?

wip

Ahojte, nechcem sa chváliť ale ja som Noc strávila super, len škoda že som rano vstával už o 4,00 do práce. musím si tieto dni pohody poriadne užiť lebo keď prídu mračná a pochitia ma hormóny zlosti a depky tak som tam ako vy. Cítim s Vami - pekný deň

brunca

to je najhorsie ked mlci kladies si otazky aj si sama na ne mozes odpovedat.to ma tak vytaca!!! aj teba? musis mat pevne nervy lebo ja by som s takymto chlapom nevedela zit.

zvedavka

brunka,vies,to by bolo prilis na dlho.Ale neni v tom nejaka nevera,alebo nieco take.Som kludas,vela znesiem,ale ked sa to nazbiera tak vybuchnem a moj muz si vypocuje vsetko co mam na dusi.Vies,ma velmi zvlastnu povahu,mlci a mlci.Nieco sa deje a on ti nic nepovie.Potom je vsetko v otaznikoch.Co uz,ked to inac nejde.Aspon po tej burke mu kadeco zapne a je to o nieco lepsie.Raz svieti slnko,raz je zamracene.Pozna to kazdy,no nie?

wip

je to O.K. teším sa na manžela, tento týždeň je namňa ako anjel. Užívame si to každý večer naplno. Už sa teším. Krásny zbytok večera

rata

Jaj baby, toto všetko sú tie naše blbé hormóny. Raz nás niečo nahnevá a keď sú hormony v pohode, tak je nám to ukradnuté. Taký pestrý život...

kixina

Ja som dnes mierne pod mrakom :(( ale uz mam teply cajik a sedim si v pohodli tak sa to lepsiii :DDDD no vo vnutri akysi zmatok :SS uff!!!