Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Salon pre zvierata

biopich

nase psiky sa do salanov nehrnu maju z nich strach bohvie co tam s nimi robia...ked uz idu do auta tak sa bojja ze ideme tam...trasu sa maju dole chvostiky zapieraju sa pazurikmi :-/

LEO

ahojte ja som s Prievidze .. Je tu viac salonov ale jeden je fakt dobrý psik pride spokojny a krásne ostrihany..ak niekto chce kontakt rada poslem.. Mala som tiez zle skusenosti so salonmi ale tento sa mi osvedcil..!! je to velmi mila pani slečna ktora rozumie psíkom.

mituska

welka, aj ja sa obavam toho, ze neni u nas v blave ziaden solidni salon :( Ked som dala prvykrat strihat svojho malteza, tak ho tam skoro obesili. Ale potrebujem ho dat ostrihat, uz je zachlpateny a ozaj fakt potrebujem nejaky dobry salon pre psi. Solidny! Neviem kde mam taky najst, najlepsie bude ak mi viacery ludia odsuhlasia nejakky ten salonik.Chcem mat istotu

welka

Tusim ze takyto salon u nas neexistuje, kedze pred rokom som spekulovala nad tym ze by som v tom zacala podnikat :-) Ale skus vygooglit, mozno nieco najdes.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.