Preháňa ma ... a dosť často.. čo s tým?

aj mna

Ahoj,aj mňa tak často preháňa.. a neni to nič len creva potrebuju všetko vylucit čo mu skodi takze neni to až take zle :)

šmolka

Mám 23 rokov a od leta mám problémy s trávením. Dosť často má preháňa, chodím len po vyšetreniach a zatial na nic neprišli. Poradťe mi prosím čo mám robím, lebo mi to dosť komplikuje život hanbím sa kvôli tomu

house

vsetci maju pravdu, ja len pridam este
jednu moznost hnacky, ktoru som sam mal
a to je tzv.nekludne crevo.Latinsky nazov mi vypadol z hlavy.Ja som to dostal ked som nahle vysadil liek vtedy
to bol rudotel (medazepam), totiz pri
hahlom vysadeni lieku najma z rady
benzodiazepinov sa prejavi hnusny abstak
prevadzany hnackami a tym nepokojnym crevom.Netvrdim,ze je to Vas pripad
len tu demonstrujem aj takuto moznost.
Pri tej mesacnej pravidelnosti ma napada aj suvis s menstruaciou pripadne
antikoncepciou, ale s tym uz vlastne skusenosti nemam...

orgi

Laktoza nie je v jogurtoch ani syroch, lebo je natravena bakteriami, ktore su v jogurtoch a tiez pri vzniku syra sa laktoza spotrebuje medzi prvymi.

lonely.rider

no laktoza bude zrejme vo vsetkych mliecnych produktoch. takze asi bude lepsie dat jogurtom zbohom. ale tak raz za cas, ked budes chciet vylepsit kondicku, preco nie? :)) dobru aj tebe...

ella44

taka skoda,ze musim mazat spat... celkom srandovna tema... cize lktoza je aj v jogurtoch?skoda, lebo tie milujem...ale skusim vylucit :) dobru noc a diky za rady :) caute

lonely.rider

ja som este volakedy ked som o tom nevedel, tak som sem tam zvykol pit srvatku a tam je celkom dost laktozy. a raz sa mi stalo, ze asi okolo 4-6 rano som sa zobudil na divne pohyby v crevach. najprv sa mi nechcelo vstat, ved bol som este rozospati. ale nakoniec tak sprintoval na wc aby som sa nepos....