Sacharidove vlny - zena, 60kg

slecna.anonymna

miro,tak si naozaj predstav,co spravi 120g bielkovyn s holkou co ma 60kg a z toho cca 30%telesneho tuku a k tomu 50g sacharidov.Polovicu z tych bielkovyn nevyuzije a kaloricky prijem v tychto dnoch je minimalny.Viem,ze sa snazis naznacit,ze sa cykluje prave kvoli roztoceniu metabolizmu,ale aj v dnoch s 350g ma zase zbytocne vela bielkovyn a sacharidov,ktore na druhej strane zase nevyuzije.Proste uprava stravy na dajme tomu 70g kvalitnych bielkovyn a 110g komplexnych sacharidov,tuky max 20g by boli pre tuto konkretnu slecnu ovela ucinnejsie ako nejake vlny,ktore by bodla mna skoncili peknym jojo.

tinusska

miro.83 dakujem... ja som uz schudla asi 5kg... lenze vzdy sa pohybujem medzi 58-60 kg... nizsie to uz cca mesiac nejde... a nejaku malu sladkost si dam len cez vikend.. pijem neskutocne vela... ano, cez den si dam ovocny caj - ale to tak spolu do litra caju si dam asi 3 lyzicky - kavove cukru.. co nie je teda vela.. inak mineralka jemne perliva, bylinkove caje, cista voda, kava bez cukru.. a stravovat sa viem ako... a nezijem na dietach...

slecna.anonymna

Ked na tom trvas,dam ti radu:tvoj dotaz napis na forum,kde ludia nieco o strave a dietach vedia,napr. na biomag.sk Ale pochybujem,ze sa niekomu bude chciet prerat kvalitny jedalnicek,jedine,zeby sa teraz velmi nudil.A hocijaky osobny trener,co ma trochu prehlad a vie pocitat,ti jedalnicek napise za 10 - 15e,vysledok vsak bude taky,ze po 2 tyzdnoch pride prezieracka a to co schudnes naberies a ak to predsa vydrzis do idealnej vahy,ale nestravujes sa poriadne kazdy den,tak bude pekny jojo :-D Ale mohla by si toto forum udrzat,pozrela by som sa ako to s tebou dopadne.Mas aspon trochu rozumu,ze sa zaujimas a aspon mas info,ze nieco ako vlny existuje,len este treba pochopit,ze to nieje pre bezne chudnutie.

miro.83

tinusska ale baby maju pravdu treba upravit zivotospravu na cely zivot a nebudes sa trapit chudnutim. Ja drzim sacharidove vlny, preto aby som si udrzal co najviac svalovej hmoty co je tazke v dietach, ked clovek neni na steroidoch.

miro.83

1 den 50g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
2 den 100g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
3 den 150g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
4 den 200g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
5 den 250g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
6 den 300g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)
7 den 350g sacharidov 120g bielkovin 30g tukov(kvalitne tuky)

a od znova

Jedlo sa musi skladat prevazne z ryze, ovsenych vlociek, kuracie prsia, tuniaka, vajecne bielka, doplnok protein.

Momentalne idem sacharidove vlny na dnes mam 100g sacharidov a jem nasledovne
8 30 50g ryze, 160g kuracich prs na grilovaci sposob
11 00 50g ryze, 60g tuniaka, 2 vajecne bielka + 1 cele vajce, 10ml extra panenskeho olivoveho oleja
13 00 36g proteinu
14 00 trenink (Nohy, ramenna)
15 00 36g protein
15 30 behanie 45 minut
17 00 30g ryze, 60g tuniaka, 2 vajecne bielka + 1 cele vajce, 10ml extra pannenskeho oleja
17 15 byciklovanie 2 hodiny
20 00 160g kuracich prs na grilovaci sposob
23 00 by som mal zalahnut

na dnes zosrotujem
214 g bielkovin, 104g sacharidov, 34g tukov 6881 kJ

Takto priblizne nato idem ja ale sacharidove vlny su dost narocne sice mne to uz nerobi nic skusal som ine diety ako napriklad cyklicku ketogennu dietu co je horsie na dodrzanie.

slecna.anonymna: Nemyslim si ze sacharidove vlny dokazu spomalit metabolizmus skor naopak ale je pravda, ze skor sa hodi pre kulturistiku ci fitness. Ten kdo zacina s touto dietou by mal mat nejaky ten vztah k posilovaniu (fitness), pre lepsi ucinnok.

zabicka1611

tinusska - daj si poradti..tentoraz musim suhlasit s anonymnou!!! naozaj su sacharidove vlny neni pre teba vhodne, je to skor pre tych kulturistov co sa chcu vyrisovat!!! moja sesterka to skusala, tiez je zazrata do vselijakych diet a nechape ze najjednoduchsie je to ze upravis stravu!!! viac ovocia viac zeleninky a menej sladkeho!! (inak ona po par dnoch skolabovala, tak si hodnu chvilu polezala v nemocnici a tam samozrejme pribrala zas!!) nakoniec si kupila korcule a uz 2 roky aktivne korculuje ako diva a poviem ti ze zazraky sa fakt deju...ked som videla ako to z nej priam upada, tak som zacala chodit s nou!! :DD

slecka.anonymna

tinusska
A ja ti vravim,ze niesu pre teba dobre.Keby boli tak sa nepytas na taku sprostost ako jedalnicek,ale skor na jeho doladenie,co sa tyka hodnot;-)Daj si poradit...

slecna.anonymna

Ahoj tinuska,
Nepotrebujes vlny,uprav stravu.Je to hlupost zacinat chudnut s vlnami,nauc sa pocitat cukry,tuky,bielkoviny,cerpaj ich z vhodnych potravin,rozbehni poriadne metabolizmus a kilo za tyzden pojde dolu samo.Je zbytocne trapit telo 0 alebo 50g sacharidov za den. Za 1. podla jedneho jedalnicka nevydrzis vlnit 3 mesiace (odhadujem,ze chces schudnut tak 10kg)a za 2.vlny su pre kulturistov,proste rysovacka,kedy sa snazia co najviac ochranit uz vybudovanu hmotu - vtedy zmysel maju.A myslim,ze beznym ludom skor metabolizmus spomalia ako nakopnu.Ak prides o 3mesiace s tym,ze sa na tebe drzia posledne 3kg tuku,potom ti s jedalnickom pomozem.