Vcera som sa milovala s priatelom,roztrhla sa nam guma

Príspevok v téme: Vcera som sa milovala s priatelom,roztrhla sa nam guma
prosim,porad

Vcera som sa milovala s priatelom,roztrhla sa nam guma a vsetko to skoncilo vo mne,antikoncepciu beriem,lenze nie v pravidelnu hodinu a este k tomu bola som chora a brala som antibiotika,rano mi vysla cast vrchu kondomu rotrhnuta,co mam spravit,mozem byt tehotna? uz som zufala ,kramy mam dostat v nedelu,vcera bol posledny den co som mala dat antikoncepciu,dnes mam mat uz pauzu,je to ucinne aj cez pauzu?

prosim,porad

no takze,bola som na gynde,doktor povedal ze vsetko bude ok nemam sa plasit, s tymi ant to je jedna k milionu,kramy mam takze super :) a tabletka po sa nemoze brat ked sa uziva HAK

muckaa

ja myslim ze tehotnas nebudes..a tiez nerozumiem preco neberies tabletky v rovnaku hodiny ??to naco ich potom uzivas ?no zaujimave...mne sa tiez roztrhol kondom pred par rokmi a bolo z toho dieta :) ale ja som tabletky nebrala..a zas nie kazdej sa podari otehotniet na prvy krat

niekto

ja by som tabletku po neriskoval ked beries hak
snaz sa teraz brat tabletky pravidelne
ak by sa nahodou uvolnilo vajicko a nahodou bolo oplodnene este stale je velka sanca ze sa vdaka hak potrati
resp.. neusadi

niekto

ja by som tabletku po neriskoval ked beries hak
snaz sa teraz brat tabletky pravidelne
ak by sa nahodou uvolnilo vajicko a nahodou bolo oplodnene este stale je velka sanca ze sa vdaka hak potrati

vaznea

ako to ze sa roztrhol?? to co bolo za znacku?

vazne nechapem ako sa moze rotzrhnut kondom. to ma takeho velkeho alebo ste tak divoko..?

mimusik

A co si male batola ze nevies brat tabletku v presnu hodinu? a teraz len mozes plakat nad rozliatym mliekom..a este ATB a k tomu roztrhnuty kondom, ked si predstavim tieto tri veci naraz ani do sexu nejdem.. ked beriem atb proste nesexujem--