Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka, natikoncepsia novynnete

severanka

nemôže mať na to vplyv množstvo hormón, pretože dnes sp na trhu najpoužívanejšie dva typy množstva estrogénu v tabletke: a to 20mg/denne a 30mg/denne
tých 10mg ti asi ťažko zmierni nejaký než. účinok...ide o TYP GESTAGENU

severanka

niekto: máš to zo štattistYky? no tak to máš zlú štatistYku...
uvedom si jednu vec: nikto sa do teba neoúba, ale prečo tu hovoríš hlúposti... ako môž emať na to vplyv množstvo hormńu, ak má na to vplyv tyo gestagénu obsiahnutý v tabletke, a navyše - dnes už vysokohormonálna HAK neexistuje...
máš zlé zdroje...
každý gynekolog ti povie, že taký nežiadúci účinok ako napr. nechuť na sex sa dá zmierniť vhodnou zmenou HAK a to práve na takú, ktorá obsahuje gestagén, ktorý to nespôsobuje...
nikto sa neobúva do teba, nemám to za potreby, len nenávidím ľudí ktorý nič o danej problematike nevedia a potom tu rozdávajú rady jedna radosť...
v tomto si evidentne mimo, čo sa týka množstva hormonov, ceny a nežiadúcich účinkov

niekto

severanka mnozstvo hormonov ma na to vlpliv to mam z jednej oficialnej statistyky
fakt nemas co robit ze sa domna stale obuvas :oP

leerka

nuz ak nema co robit, tak co uz, to my
nezmenime.... a je to otravne, ale on s tym aj tak neskonci , lebo podla mna ho to este viac vyhecuje...a pootm bude zase pisat to iste, pharmatex, a hak a bla bla... a pootm hodi linky a je to... a tak

severanka

leerka: obávam sa, že on to nedokáže pochopiť, občas mi pripadá už dosť fanatický...
a fakt milujem príspevky od neho, ktoré začínajú: ...bola tu jedna taká baba, ktorá ... a hodí link...
Čo myslíš, má doma v PCčku celý jeden priečinok, kde si ukladá linky odtiaľto ohľadne antikoncepcie?
kks, dosť choré...

severanka

jasné, že to nezávisí od ceny a od výšky hormónov, ako som už písala NIEKTO zjavne nemá ani páru o zložení tabletiek, o tom ako fungujú, a od čoho závisia nežiadúce účinky...ale vypisuje tu jedna radosť a tvári sa aký on je strašne vzdelaný v ženských problematikách, podľa mňa je NIEKTO už s týmto nanajvyš trápny, keby mal aspon vedomosti zodpovedajúce jeho agilnosti a angažovanosti v ženských záležitostiach...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázka, natikoncepsia novynnete - Fórum - ZDRAVIE.sk