znackove tenisky

Alexa12

ja mam rada tommy hilfiger znacku, a praveze objednavam z internetu od overeneho predajcu, je to tak lepsie, aj vyhodnejsie :)

enrikap99

ahojte, objednávate tenisky, topánky značkové z internetu, alebo radšej len v kamennom obchode kupovať? díky

bullrot

Zdravim objednavam veci z tejto stranky SPORTSDIRECT.com ide mi oto aby som sa mal skym zlozit na postovne a veci vysli fakt velmi lacno ... piste mi na mail d.kovacovsky@gmail.com poslete mi link s vecou a ja Vam poslem cenu za ktoru by ste tieto veci mohli mat az u Vas doma ... diametralne odlsisne ceny zo SR ...!!!

lucya

zaE adidas? a to je akoze lacne, a co ste sa blaznili? v anglicku dostanes adidas a aj ine znacky aj za 10.....kukni si nejake inzercie, tam ich ponukaju, aj ked o nieco drahsie ako to kupis tam..., alebo si daj odtial poslat ak tam niekoho poznas, moze ti za tu cenu kupit aj stvoro, a ktore sa ti nebudu pacit tak predas....

adhg

do madarska zbytocne.teraz maju napr. v intersporte nike, adidas za smiesne ceny co v madarsku maju v plných. takze popozeraj ja som si v inom obchode sportovom kupila tiez pred týžnom adidasky za 40E a su uplne užasné... a ja som ozaj naročná...