Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aloe vera, oreganovy olej - nezabera

Príspevok v téme: aloe vera, oreganovy olej - nezabera
aaabbb

Ahojte. Kedze mi pred 3 mesiacmi zistili plucne chlamydie a nejake mukoplazmy, na"vase" rady som po ATB zacala uzivat aloe vera, oreganovy olej a Grepofit (GSE som nezohnala). Vkladala som do tychto pripravkou vela nadeje (a aj penazi), uzivam to uz 3 mesiace. Myslela som, ze ma to ocisti zvnutra a samozrejme pomoze. Po 3 mesiacoch mam vysledky stale rovnake-pozitivne a navyse som teraz dostala aj herpes na pere. Som z toho velmi sklamana a nemam trpezlivost. Viem, ze chlamydie su svinstvo, ale co mam este robit, aby som sa ich zbavila?. Dakujem.

neva

Podľa mňa ešte nejaký čas vydrž. U mna pri ekzem nastalo zlepšenie až po troch mesiacoch užívania aloe very. Prírodné produkty pomôžu, no chce to čas a dôveru.

aaabbb

lieci ma plucny lekar. Po pozitivnych vysledkoch pokrcil ramenami a kazal mi prist o 3 mesiace na kontrolu. Dal mi nejaky spray na lepsie dychanie... Ak sa stav zhorsi, mam prist skor.
Martina - koloidne striebro som neskusala, moze pomoct? Kde ho zozeniem?

aaabbb

Ahoj babika. Ved prave tieto temy som si citala, aj rady od RNG.Preto som zacala uzivat tie pripravky. Ale mne je stale zle, necitim sa dobre. Nemozem normalne zit (nelyzovala som celu zimu, prestala som hrat squash, iba sedim doma oddychujem, lebo nic nevladzem)A ten herpes ma dorazil. V lete mam ist na dovolenku do USA, mam kupenu letenku, ale vazne uvazujem, ze to zrusim, lebo sa necitim dobre.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aloe vera, oreganovy olej - nezabera - Fórum - ZDRAVIE.sk