homeopatika - alergia

vsevedka

gadgetka, homeopatická liečba je netoxická, nezaťažujúca, nemá žiadne kontraindikácie a preto sa môže kombinovať aj s liečbou klasickou.

pre začiatok skús: Coryzalia (na liečbu alergickej, chronickej, či akútnej nádchy)
alebo:Rhinallergy na symptomatickú liečbu sennej nádchy
Homeopaticum Pollen, ktoré obsahuje 8 druhov peľov stromov a tráv a Poumon Histamine(znižuje vypavovanie histamínu) už patria do rúk skúseného homeopata, ktorý predpíše presné dávkovanie a nie sú preto voľnopredajné.

Osobnú skúsenosť(dobrú) mám však len s homeopatikom Coryzalia(voľnopredajné) a tabletami Pycnogenol, ktoré obsahujú výťažok francúzskej stredomorskej borovice, iné som zatiaľ neskúšala.

PharmRamon

Prírodné antihistaminiká nemajú žiadne vedľajšie účinky, získavajú sa výťažkami s cibule a iných.
RNG sa určite veľmi rád vyjadrí.
Ja len poviem svoju skúsenosť ako som konzultoval so svojou lekárkou kedže i ja sám patrím medzi alergikov.
Vymenoval som jej produkty ako Bromelian a Quercitin a samozrejme to ani nepoznala a odbila ma s vetou že mi to nepomôže, že to určite nepotlačí antihistaminovú reakciu.
Taktiež povedala,že syntetické ATH (Fixit, Telfast)sú kontrolované a že každodenné užívanie nemá dopad na pečeň.