Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvacanie,pocit ako pri prechladnuti

Príspevok v téme: krvacanie,pocit ako pri prechladnuti
potvoramala

Pred niekolkymi mesiacmi som si oddalovala menstruaciu pomocou tabletiek Yadine(tie uzivam uz vyse roka),spravila som to asi dva krat v priebehu par mesiacov,odvtedy som mala minuly mesiac normalne menstruaciu tak ako mavam,no tento mesiac som ju mala nejaku moc silnu a neskutocne krce a bolesti,co nemavam az v takej miere.Menzes trval dlhsie ako inokedy a ked uz som si myslela ze je koniec,tak na dalsie rano zo mna vytiekla krv a potom zas nic cely den...a dnes rano to iste....este pred menstruaciou ma trapilo caste cikanie,a neprijemny pocit pri cikani....to pretrvava doteraz...
popritom zazivam vela stresu,takze myslim ze by to mohlo byt aj tym...
HM? je tu niekto kto take nieco zazil,alebo by vedel poradit? k doktorovi pojdem,len chcem vediet predbezne co si o tom myslite.Dakujem vopred velmi pekne za kazdu odpoved.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvacanie,pocit ako pri prechladnuti - Fórum - ZDRAVIE.sk