Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky je najlepsi krem do solaria?

SCSU

Odporúčam krém My sun je za dobrú cenu a ešte k tomu môžeš využiť zľavové kupóny na -odkaz odstránený- :)))))

rubica

Vyskúšaj Tannymaxx Choco Me! XtraBlack , kupujem na notine aj z dalšiou kosmetikou, skor som mavala inakší, ale po tomto si ozaj taká bronzová:-)

rubica

Vyskúšaj Tannymaxx Choco Me! XtraBlack , kupujem na notine aj z dalšiou kosmetikou, skor som mavala inakší, ale po tomto si ozaj taká bronzová:-)

rubica

rubica

natalii yebe

RE: nathália08
27.05.11 10:29??.??.176.75
betakaroten sposobuje rakovinu,ak navštevuješ solárko

omg. betakaroten nesposobi v kombinacii so solarkom rakovinu.fuh, toto ma nenormalne zarazilo. ako moze byt niekto taky hlupy a zaroven to este propaguje a snazi sa ovplinit inych. berte betakaroten aspon dva tyzdne predtym, ako zacnete intenzivne opalovanie, na ochranu pleti a na krasjsi vysledok. natalia ty si *ebnuta.

sweater

ach baby, ze viac ako 12 min ti nedovolia? bud rada ze aspon ktosi ma rozum, za par rokov mozno ocenis.. hnedkava sice budes ale zdraviu solarko neprospieva vobec... no konaj ako myslis

Spalena

ved to aj ja som bola prekvapena ze ma to takto spieklo bolo to tiez turbo ale to som necakala vzdy takto zacinam a nic a zrazu asi maju dobre trubice alebo moze to byt aj s tym ze som isla hnet po jednej babe tak asi bolo uz lepsie vyhriate no proste neviem juj ale ani sediet nemozem xi xi no tyzden si dam urcite pauzu a velmi poroumyslam kolko si dam minutiek nabuduce:-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.