MF-MASTERPIECE MAX

julika

NO TAK BABY MF SU SUPER SPIRALKY ,ALE TATO MASTERPIECE MAX JE TAKA..
NO NEVIEM JA SOM JU VYSKUSALA ABOLA OK ,ALE SKOR SA MI ZDALO ZE VIAC PREDLZOVALA..ALE AJ TAK ,ALE ...
MNE MOC NEODDELOVALA ..
TAK SKUSTE VY KAZDY MA INI TIP MIHALNICIEK ..:d

Lucinka33

Myslim, ze Masterpiece Max ti bude vyhovovat. 2000 Calorie robila podla mna vacsi objem, ale Masterpiece viac predlzuje a rozcesava. Dost podobne su tieto spiraly.

řasy

ja som uz mala 2000 calorie,bola dobra,ale uz sa mi minula.potrebujem skor predlzit.mam dost dlhe mihalnice,ale mam hlboko posadene oci,cize su vzada a mihalnice tak vyzeraju omnoho kratsie,aj ked su dlhe.

Lucinka33

Ja ju tiez mam a skor by som povedala, ze predlzuje ako zhustuje. Aj ked paradoxne by to mala byt objemova maskara. Ale je dobra, jedna z najlepsich, co som doteraz mala. Este aj 2000 calorie mi vyhovuje.

slnecnica

je velmi dobra, zhusti fakt predlzi, ale mne skoro vyschla asi po mesiaci a pol kazdodenného použivania.aa je dost drahá..takze tak

blabla

Je naozaj dobra, aj na dlzku aj na objem, ale hlavne na dlzku. Mne vsak viac vyhovuje Masterpiece (zlata) nie Masterpiece Max (cierna), lebo ma dlhsie tie stetinky a zafarbym si aj viecko tesne nad mihalnicami a vyzera to akoby som si namalovala aj linku. Ale kazdy ma ine oci a riasy, tak tebe bude mozno vyhovovat nieco ine ako mne. Vseobecne MF su velmi dobre mascary.