Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazko sa mi dýcha...?

Príspevok v téme: Tazko sa mi dýcha...?
ti.ti.tá

jak sa oteplilo,všimla som si ze sa mi stane to,akoby sa mi ťažzie dýchalo.akoby mi niečo sedelo na chrudi.potom ma to prejde.ked si na to myslim vzy je to horšie,ked sa snažím robiť prácu atd.tak po istom čase to prejde.bolieva mi pritom aj chrbát aj niekedy ruky,ukáze sa mi ten bolest stále inde.Zažili ste už nieco takéto?

mjanik

čajík +ti..ak vám nefunguje dobre nádych,tak v tom prípade ide o slabšiu funkciu obličiek( po zime je to možné),preliečiť ich,najlepšie akupunktúrou a problém by mal zmiznúť,ak nie tak potom sa treba venovať chrbtici!

delphia

stazene dychanie moze byt nasledkom napr. ochorenia dychacieho systemu, srdca, alergie, zablokovanim hrudnej chrbtice, psychickeho razu,...
presnu pricinu vie urcit len lekar na zaklade vysetreni

cajik

Neviem sice ci mas to iste ako ja,ale mne sa stava nieco podobne- Obcas sa neviem uplne zhlboka nadychnut,akoby som mala nejaku "prepazku" v plucach,jednoducho dycham ale stale to nie je "ono". Zistila som,ze je to z chrbtice,ked sa mi zasekne nejaky nerv. Ono by to chcelo cvicit a posilnit svaly na chrbte+bruchu,a sem tam nejaku masaz. Inak ked sa ti to stane,hlavne nepanikar,lebo to bude este horsie. Musis s kludom.Mne pomoze ked sa trochu ponatahujem a uvolni sa to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazko sa mi dýcha...? - Fórum - ZDRAVIE.sk