este som nemala orgazmus

Príspevok v téme: este som nemala orgazmus
ingrit

so svojim partnerom spavame vise roka a este stale som nemala orgazmus...a vobec nechapem preco:((...neviete mi to prosim vas vysvetlit?...a este jedna otazocka ked so svojim partnerom spavame a on sa nespravi tak otehotniet nemozem vsak?...lebo som sa raz rozpravala s kamaratkou a ona povedala ze ked chalan do mna vlezie tak nieco mu od tial vide a aj s toho mozem otehotniet je to pravda?...dakujem...

ingrit

budem sa snazit nevesat hlavu koli tomu a uzivat si:))...dakujem ale uz tomu moc neverim ze sa to este bude dat ale nevadi a moooc dakujem:)...

ivica.ivica

myslim si, ze nemas dovod zufat... a na veku urcite zalezi lebo je dokazene ze len male precento nastrocnych dievcat dosiahne orgazmus, viac uz v 20tich rokoch a najvacsie precento ako tridsiatnicky, ktore si ovela viac aj dokazu ten sex uzivat...ale samozrejme je to individualne
ale urcite by som nevesala hlavu na tvojom mieste..nic nie je stratene... sex je dobry aj bez orgazmu tak si ho uzivaj :))) a experimentujte:)

ingrit

nie rozplakat urcite nie...:)...ale vies ja som to zistila az teraz ze to mozno nezazijem nikdy je to pre mna trochu mierny sok prepac...

leerka

a my spolu spavame uz 4 rokz a teiz som este nemala vaginalny orgazmus, tak si vystacim s tym druhym...samoyrejme to trapi aj mna aj priatela ale ked to nejde, tak to nejde...ved raz to snad pride...tak hlavu hore...a co sa tu mam teraz kvoli tomu rozplakat?

ingrit

tak to ma nepotesilo takze to nezazijem ani ja:(...ano vaginalny som mala na mysli...mam normalne pokazenu naladu ..:(..a na vek sa ma prosim ta nepytaj dakujem a dakujem aj za odpoved...

leerka

nie otehotniet nemozes az keby sa do teba urobim...ten sekret predtym neobsahuje spermie, takze ziadny strach.... a to s tym orgazmom, myslis asi vaginalny, ye?no tak ten niektore zeny nezaziju nikdy...a co klitorialny, ved si pomoz rukou.... a inak kollko mas rokv, lebo mi pripadas taka mladunka...