paleta 88 ocnych tienov

lilka325

Ahojte,

Prave mi prisla paleta 88 ultra shimmer aj so sadou stetcov. Objednala som si to zo Zoeva Slovensko - www.zoeva.sk
/www.zoeva.sk.
Cele mi to doslo za 2 dni a neplatila som postovne.
Zatial som spokojna. Vyskusal uz niekto tuto znacku?

To Katkasell skus tu zoeva slovensko

Adela19

Ahoj kaciatko_7 ,
tak ja som kupila z e-kozmetiky cez ich e-shop, a som max spokojna...kupila som 120kusovu , ale maju aj ine... som z PO tak som si to nechala poslat postou... ze nejake + 2,50postovne...takze odporucujem a este ze su to beuties facotry

katkasell

Baby, najznamejsie a najpopularnejsie su palety od Coastal scents. Ja som z ich stranky uz objednavala, platit musite cez Paypal (ktory sa da lahko zriadit pokial mate embosovanu platobnu kartu). postovne bolo asi 10 dolarov ak si dobre pamatam. Druha moznost je objednat si palety z ebayu. Ak najdete jedneho predajcu, ktory ma dobre hodnotenie a trosku vyssiu cenu postovneho a nizsiu cenu palety, tak dobry ofaj je ten, ze ak si u neho nakupite napriklad tri palety a dohodnete sa s nim, zaplatite len jedno postovne a zvysne dve palety mozete mat za smiesnu sumu. Taku 88 paletu mam tiez doma a naozaj musim suhlasit s tym, ze kvalitou sa vyrovna tej znackovej. na ebayi sa tiez plati cez Paypal.

hassy

kaciatko - mala som moznost vydiet coastaô scents, zoevu, este jednu "znacku" ( uz si nepamatam meno) a tu " obycajnu" z ebay za 5 dolarof a rozdiel? ziaden :) presne to ista, ta ista pihmentacia, tie iste tiene, vsetko uplne to iste, len tie " znackove" mali na sebe svoju nalepku, to bol jediny rozdiel:) a nie len tie 88 tienov co su, ale aj ostatsne paletky, tusim je tam nejaka warm paleta, a potom nude ocne tiene a take nieco... zbytocne predrazene su na tych strankach...

kaciatko_7

hassy: aj napr. na aukre maju take paletky bez mena,,, ale stretla som sa s nazormi, ze z niektorych stranok su kvalitnesie, z inych zase tak dlho nevydrzia, alebo su privelmi sypke,,, asi bude medzi nimi nejaky rozdiel

kaciatko_7

DeadGirlSuperstar: a ake tiene su v tej 78-ke a 50-ke,,, myslim ci skor matne alebo leskle, a ci sa tiene neopakuju, ci si nie su viacere navzajom podobne

hassy

tieto palety su palety no name, ponukaju ich na roznych strankach ako coastal scents, zoeva za drahe peniaze lebo si na nich nalepa svoju nalepku, taku istu kupis na e-bay za par dolarov, vyrobca je samozrejme cina...:)

anci

Ahojte, chcela by som sa opytat najma tych, ktori ste si objednavali ocne tiene z kamka-nails.sk alebo z e-kozmetika.sk, ci vam tie tiene nedrazdia oci? Alebo ci vam to nesposobuje exem?