paleta 88 ocnych tienov

DeadGirlSuperstar

ahoj, ja mám doma 78smičku a 50tku objednávala som z kamka nails.sk majú tam aj 88 aj 120 . všetko, tiene sú naozaj super roztierateľné, dlho držia fakt super:}

radovan_s

Ahojte,
chystám sa objednávať zo Zoevy www.zoeva-shop.de
a hľadám 3 až 4 ľudí z Bratislavy, čo by sa pridali.

Poštovné 22,5 euro (poštovné ups + platba pri prebratí tovaru) by sa
spravodlivo rozpočítalo podľa osôb a vyšlo by to od 4,5 do 5,6 euro, čo je už
akceptovateľné a vyhneme sa tak problémom s organizovaním veľkých skupín.

Objednať plánujem koncom tohto týždňa alebo začiatkom budúceho.
Odber tovaru kdekoľvek po bratislave, na platbe sa dohodneme.

Takže ak máte záujem Bratislavčanky a Bratislavčania, pošlite mi prosím
mail na sharkannn@gmail.com aj so stupňom vašej odhodlanosti :)

Pekný zvyšok večera,
S pozdravom Rado

silvinkaL

taku paletu od Coastal Scents maju tu www.zoeva-shop.de
ja som si kupila set 88 a 88 Shimmer, su celkom fajn, sice malicke ale staci malinko... tie shimmer mi ale drazdia oci, mam ich dost citlive, 120-tku maju zase tu www.kosmetik-kosmo.de
co sa tyka MACa, tak to je o inom, je to super dekorativna kozmetika, ktora podla mojho nazoru je uzasna, nikto nema taky vyber ocnych tienov!!!!!

smilla

je to Coastal Scents. Na ich oficialnej stranke si najdi vlavo hore pod MAKEUP Finished Makeup Palettes. Mali by posielat aj na Slovensko.

domcurka

no takze ta paleta je znacky zoeva a da sa objednat a dorucia ti ju priamo k tebe domovv a je za super cenu ja som si ju tiez chcela objednat len akosi sa neviem najst hlavne informacie o plateni kedze je to v nemcine

Lucinka33

Pozrela som sa na to video a tu paletu dostat kupit tu: ////////// Vyrobca by mal byt Coastal Scents. Ale neviem ako sa cez tuto stranku nakupuje a kolko by bolo postovne.