Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parazity?

PreLepsieZdravie

Prečo to by to malo byť trápne? veď tolko zd. problémov ludia majú a doktori zabudajú na parazitologické vysetrenie. Mne hned odporučili produkt Parazitex, ktorý je uznávaný prípravok, ktorý vám pomôže dať váš zažívací trakt zase do poriadku. Ide o kombináciu 9 rôznych prírodných bylinných extraktov, ktorých prítomnosť má pozitívny vplyv na celý proces trávenia. Ja osobne som veľmi sním spokojný a môžem len a len odporučiť! :-)

9titinka5

volnopredajne som mala SCRAM™ Antiparazit, je to vytazok z bylin, ziadna chemia, obsahuje aj palinu a klincek napr

tammy

skús si preventívne nasadiť parazitex ten si môžeš v kľude objednať z netu a nepotrebuješ predpis od doktorky

Milenka125

Ahojte všeci, chcela by som sa s vami podeliť o skvelý a naozaj účinný produkt na parazity... vlastne ide o akýsi detox, je to naozaj nepríjemná vec. Tieto produkty sú čisto prírodné, to je na tom to najlepšie.. dokonca to môžu užívať aj detičky od 3 rokov čo je veľké + pretože takýto iný výrobok som naozaj nenašla. Ja som skúsila produkty Antiparazit a Imunix. Pomohlo!!! Myslím, že ak vás trápia parazity tak nemáte čo stratiť a mali by ste to vyskúšať za tú cenu na trhu myslim nájdete aj oveľa drahšie.
-odkaz odstránený- ak by ste to hľadali.

samantha

@healt99 neviem ci sposobuju stratu pamate ale mam ich v hlave tiez..a rovnako aj po celom tele..zacala som s antiparazitickou kurou..cca pred mesiacom, mala som bolesti hlavy (silné), bolesti chrbtice, kolien a traviace tazkosti..hlava ma odvtedy nebolela, na toaletu chodim pravidelne kazdy den(aj dvakrat niekedy), najnovsie ustala bolest chrbta a na moj velky udiv prestala tiez bolest kolien ..vsetky moje problemy, kvoli ktorym som sa napchavala tabletkami (niekdey to proste neslo bez nich) su prec..najprv som presla nejakou detox kurou a teraz uzivam kvapky mmms

linda1927

Ahojte, potrebujem poradit, uzivala som praziquantel, bola som u jedneho liecitela, ten mi ho odporucil, nakolko mi nasiel parazity na mozgu, liecim sa na depresiu, uzivam uz len minimalnu davku, az kym ich postupne nevysadim, po mesiaci som isla k nemu a nemala som uz ziadneho parazita, tak som si po dohode s mojim psychiatrom znizila antidepresiva, lenze zase sa mi zacali tie problemy ako na zaciatku depresie- bolesti brucha a riedka stolica.Tak viete mi niekto poradit, ci si mam kuru s praziquantelom zopakovat, alebo mate podobnu skusenost?Dakujem

viky

agartio- ale cielene dlhodobe kury a tvrda prevencia, co moze trvat aj vyse roka, dostat...

mozes mi poradit ake kury mas na mysli?

agartio

A dlhodo premnozene skrkavky, co tiez dnes uz nebyva az taky nezvyk, na to mozes zabudnut, ze s tym nieco spravia nejake rastlinky. Dokonca ani chemia ich nedostane z tela, ale cielene dlhodobe kury a tvrda prevencia, co moze trvat aj vyse roka, dostat ich z tela uplne, ponicit vsetky vajicka, i pripadne cysty.
A k takym loziskam ako v uchu, kde sa tiez mozu ukotvit, ci skryt v hrubom creve v roznych zahyboch, alebo slepom creve, ci roznych dutinach... tam sa nedostane ani chemia, ani bylinky.
A ver tomu, ze paraziti su dost chytri, aby vedeli, ze take loziska si musia vyboduvat v tele na dlhodobe prezitie. Preto s casom, kym su v tele aktivne, rastie obtiaznost, ako ich z tela dostat.
Po takych 20 rokoch cinnosti skrkaviek, je ich z tela dostat absolutny horor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parazity? - Fórum - ZDRAVIE.sk