Parazity?

arman

marcelina.
Prasok z paliny si vyrobis sama. Kup caj palinu, v nejakej lepsej kvalite.
Idealne najst na trhu babku, co ma nasusene. Ja som nasiel, je na mileticke... je to na povale nasusene, krasne zelene byli.
Z tych das dole listy, co ide velmi lahko, a tie pomelies na prasok. Skladujes vo vzduchotesne uzavretej nadobe, a nerob si prilis vela dopredu, tak na 1-2 tyzdne maximalne.
A hlavne kup si tu knihu od Malachova, tam mas (skoro) vsetko.

arman

krado, vysledky mozu byt aj take, ze dotycny ma 10 dospelych skrkaviek, 5 motolic, a 1 pasomnicu, 20 cyst, a 50 lariev v tele, plus vlasovce,
a ten tvoj antiparasite zabije,
4 skravky, 1 motolicu, pasomnice sa ani nedotkne ani cyst, a larvy trochu preriedi.
"Pacient" dojde cely vyteseny, ze sa mu ulavilo, a ze v stolici nasiel 4 skrkavky!

Ano, ulavilo sa mu. Lenze, prejdu 3 mesiace a je tam kde bol.
Navyse, keby dal dole pasomnicu, tak sa mu ulavi este 3x viac, ale to on nevie.
A ten tvoj samansky pristroj diacom, kde beres vieru, ze je 100%tny. Asi preto, ze si si zaplatil drahy kurz a teraz potrebujes, aby sa ti to vratilo, co? :-)

marcelina78

Samsa, prvykrat som tu palinu vyplula, usta mi vykrivilo tak, ze som ich nemohla dat este 5 min. do povodnej polohy :DD Ale zvykla som si, nevychutnavam to, vylejem do seba a hotovo...
Kde by sa dal kupit ten bylinny prasok z paliny, co je silnejsi ako samotny caj? Co ked mam tie parazity aj inde ako v hrubom creve? Tiez to u mna zacinalo dlhodobou malatnostou, premahanim sa do vsetkeho, unava, casto zvysene teploty, lekari mi nic nenasli, postupne sa pridali aj depresivne nalady, silne bolesti hlavy, podrazdenost, uzkosti a celkovy pocit takeho odpojenia, akoby mozgovej hmly..Samozrejme lekari to zvalili na depresiu a dali mi lieky, ktore nezaberaju, uz druhe skor naopak, preto uz nie som si ista, zeby tieto stavy u mna vyvolaval nedostatok serotoinu a patram. Myslela som si , ci to nemoze byt aj z amalganovych plomb, chcela som sa cistit pomocou DMSA a odvrtavanim amalganu, ale nejak to u mna vyvolalao zhorsenie, aj ked na zaciatku ulavu, tak som s tym skoncila docasne. Skusim pit tu palinu 2 mesiace kazde rano, aj ked som sa docitala, ze caste a vysoke davky mozu poskodit ner. sys a sposobovat nezvratne zmeny nervovej sustavy, tak uz neviem...

krado

arman, to je tvoj problem ze veris len chemii, ale opakujem to su silne koncentrovane byliny, to nie je rozomlete a nasypane do tobolky, poprípade by bolo dobre k tomu daj aj oregano star, zase olej koncentrovany z oregana a prebiotika a probiotika , cize Inulin a Acidophilus, ako podpora imunity,aby si telo pomohlo aj troska samo

parazitik

no len tie so supkami byvaju vacsinou solene, cize nic moc. a ked sa maju jest kvoli tej supke ze aby to viacej vycistilo v creve, tak podla mna psylium spravi taku istu sluzbu, ja aj to zvyknem. a melonove som jedla aj so supkou, vidis :) tymi melonovymi som si neni ista ze ktore su najlepsie, ja som si dala z cerveneho melona, ale ved to je tiez dyna, takze som snad len posilnila efekt. este aj ananas je dobry proti pasomniciam, ale to by ho clovek neviem kolko musel pojest

samsa

mne ricinovy olej v pohode v lekarni predali a je to aj relativne lacne. ja ho teda miesam s kokosakom na plet, ale cez vikend som si chcela dat taku ocistu, tak prvy krat vyskusam aj vnutorne.

co som ja niekde citala tak sa mi zda, ze tie tekvicove by sa mali proti parazitom prave aj so supkami jest.

a melonove pocujem prvy krat, ale v tomto obdobi idealne. idem do toho zajtra =)

parazitik

recept: 100kusov tekvicovych jadierok (samozrejme prirodne, nesolene, lupane) rozdelit na 4 davky po 25 pocas dna, zjest na lacno, dobre prezuvat a rozkusat v ustach. a o hodinu po kazdej davke lyzicku alebo lyzicu ricinoveho oleja zjest. to je ten oficialny recept, ja som to dnes skusala inak, nedala som si ten ricinovy a okrem tekvicovych som si dala aj tie z cerveneho melona jadierka
ps1: ricinovy olej funguje ako prehanadlo, cize ked ho chce niekto pouzit, treba to robit v case volna, idealne vikendu ale zas kura tohto typu ma poriadny efekt ked sa robi aspon zopar dni po sebe, mne hned na prvykrat daco zobrala, ale hovorim, to moze byt aj tymi inymi vecami ktore uzivam
ps2: zohnat ho mozno v lekarni, ale niekde ho nechcu predat, treba povedat, ze ho chcete na vonkajsie pouzitie, nie vnutorne, pouziva sa na riasy,obocie,vlasy (inak hej, ja si ho obcas napatlam na mihalnice a fakt ma dobry efekt) alebo este v prirodnych shopoch kde predavaju rozne oleje, tak tam bez problemov, len je drahsi ako ten v lekarni

parazitik

ja viem, tie tekvicove :D a potvrdzujem ich ucinok. dnes som zaradila vo velkom jedenie tekvicovych jadierok plus som k tomu dala aj nasusene z cerveneho melona co som si vcera pripravila, recept od p. Blahovej ak niekto nema lieky k dispozicii a opustila ma teta skrkavka, ak som to dobre diagnostikovala :p ale tak ktovie, ci len im to pripisat, lebo beriem lieky, sice naposledy cez vikend, plus kazdy den oreganovy olej, este aj konopny olej ale tak, odisla dneska ked som tie tekvicove, tak asi to bude vdaka nim (i ked mohla byt uz oslabena tymi inymi vecami)