Parazity?

parazitik

arman, preto, lebo vsetky ostatne tvory co na Zemi ziju, si beru len to co k zivotu potrebuju. to len ludia su absolutne nenazrani a doslova ju drancuju. nie preto aby prezili ale preto, aby mali moc, potom sa nejake sibnute nadnarodne skupinky hraju na ovladanie sveta atd., stale som nepochopila na co im taka moc bude, aj tak si ju do hrobu nevezmu, naco im to teda je??? ved prachov maju uz na 30 dalsich generacii zabezpecenych. jedine ze by v tom bola nejaka zvlastna uchylka, inak si to neviem logicky zdovodnit. alebo potom naozaj to nabozenske vysvetlenie, ze su to zapredanci Diabla co im za to slubil co? vecny zivot? to ja len tak rozmyslam...
a aj taky parazit vie kedy ma dost, ved si nebude zabijat svojho hostitela, ale ludia su taki nenazrani ze kludne si aj konar pod sebou podpilia, vobec sa nezamyslaju co robia so Zemou a ako ju likviduju. cize clovek je v podstate este horsi ako parazit

arman

Z cloveka sa stalo nieco ako ropna plesen... na rope vyrast co najrychlejsie, a ked ropa dojde... bum... podobne ako plesen na chlebe, rychlo zozrat chleba a ked chleba dojde, konec.
Inak v podstate kazdy zivocich potrebuje hostitela, ved aj levia svorka potrebuje teritorium a stado antilop aby prezila a stado antilop potrebuje travante stepy. Takze v podstate kazdy parazituje na Zemi.

Preco je teda clovek vlastne parazit?

marcelina78

Arman, to si pekne napisal....Sme vlastne zozrani zaziva tymi najmensimi bytostami na planete.
A co vlastne nasa planeta, to je zivy tvor podla mna a my ludia sme jej najhosi parazity v podstate....

arman

Este k diagnostike, ze ani doktorka nebude vediet, co vlastne ma.
Nechcem ti moc hovorit, ale na lekarov sa velmi nespoliehaj. Musis tento boj zobrat do vlastnych ruk, zacat patrat ... nebat sa pravdy. Inak sa nikam neposunies.
Hlavne sa o nu neboj, strach je najhorsi parazit. Musis sa len naucit pozriet pravde do oci, bez strachu. To je najcennejsia vlastnost cloveka.

arman

Od maciek moze chytit dost neprijemneho parazita, v dnesnej dobe medzi ludmi dost rozsireneho, toxoplazmu. Najdi si nieco o tom na internete, to je jeden z tych zakernejsich parazitov.
To je dan za slabu imunitu cloveka...v prirode, vsetko co zacne byt slabsie, je zozrate... bud niecim vacsim a silnejsim, co cloveku dnes nehrozi, a ked to nejde takto, tak niecim mensim, neviditelnym.
Sme vlastne zozrani zaziva tymi najmensimi bytostami na planete.

marcelina78

No a co cert nechcel, dcerka byva stale chora, aj ked cele leto bola bez choroby vynimocne, stale sa stazovala na unavu, niekedy mava brutal bordove kruhy pod ocami, akoby sme ju bili..No vyzera to skaredo. Nastojila som u lekarky, aj ked vravela, ze to nie je potrebne nech jej vezme krv,dobre som urobila, ze som trvala na svojom, ma 4 roky, mala raz kliesta, chovame psa, aj ked ho pravidelne odcervujeme, byva v kontakte s mackami u babky. Lekarka povedala, ze ma zvysene cervene a biele krvinky, lekarka povedala, ze to znaci nejakeho parazita v tele, ale akeho, to neviem a navyse velmi nizku imunitu, cakam este na alergologiu a boreliozu vysledky ..Som zvedava, co na tie parazity dostane, ked neviem, co to vlastne ma...

marcelina78

No a co cert nechcel, dcerka byva stale chora, aj ked cele leto bola bez choroby vynimocne, stale sa stazovala na unavu, niekedy mava brutal bordove kruhy pod ocami, akoby sme ju bili..No vyzera to skaredo. Nastojila som u lekarky, aj ked vravela, ze to nie je potrebne nech jej vezme krv,dobre som urobila, ze som trvala na svojom, ma 4 roky, mala raz kliesta, chovame psa, aj ked ho pravidelne odcervujeme, byva v kontakte s mackami u babky. Lekarka povedala, ze ma zvysene cervene a biele krvinky, lekarka povedala, ze to znaci nejakeho parazita v tele, ale akeho, to neviem a navyse velmi nizku imunitu, cakam este na alergologiu a boreliozu vysledky ..Som zvedava, co na tie parazity dostane, ked neviem, co to vlastne ma...

arman

Uz dlho tu nebolo nejake mastne videjko

www.youtube.com

Teda ked si predstavim, ze tie veci sa mi henzili v bruchu... a mozno sa este nejake hemzia... :-)

marcelina... musis sa naucit verit sebe a svojim pocitom, nie nejakym "odbornikom". Mne sa to vyplatilo uz niekolkokrat, a najma v tejto veci s parazitmi. Kolko teorii a prednasok, som si od nich vypocul (casto si aj protirecili) a realita je pritom uplne niekde inde. Realita je takato:
- O parazitoch sa vie dokopy holy prd.
- Su odolnejsi a prefikanejsi, nez si ludske ego dokaze pripustit (vcely a mravce su nic oproti nim)
- navyse, zavana mi to podvodom a zamernou neinformovanostou oficialnych clankov, aby v nas zamerne boli (dovod je zrejmy)
Velmi rad by som sa pozrel tymto laboratoriam na zubok, co tam vlastne robia. Necudoval by som sa, keby som odtial odisiel krutiac hlavou, a s dlanou na cele, co sa mi u tychto novodobych "odbornikov" stava az privelmi casto. (a hlavne na slovensku)

marcelina78

Ja som troska sklamana, konecne mi prili vysledky z parazitologickeho ustavu z Kosic a robili mi len granulocytárna anaplazmóza, babezióza, vsetko negativne, pritom som ziadala aj o parazitologicke vysetrenie, oni robili len to, co prenasaju klieste, ale potom co ten Diacom pristroj, ked ten boereliozu vykazal vo setkych organoch?

marcelina78

Horec bola som u mudr. krasulovej v TN, doporucil mi ju pan Mrva, co ma stranku oficialnu o diacome, lebo ten robi v Blave a do TN som to mala blizsie...Zistili mi boreliiu vo vsetkych organov, dokonca aj ake choroby som prekonala v minulosti a s cim som mala problemy a zapal sliznice zaludka. Davala som si teraz robit aj testy v tom parazitolobickom ustave , posielala som krv do Kosic a do blavy, ako mi to doporucil sam riaditel ustavu v Kosiciach, cakam na vysledky, u obvodnej tie zakladne nepreukazali nic na borelie, ale to tak zvycajne byva. Ta lekarka co ma ten Diacom povedala, ze jej to nevykazuje ziadne znamky depresie a tie stavy co mam su len nasledkom totalneho vycerpania organizmu koli tej borelii, ktorej pritomnost bola vsade aj v mozgu..Tak neviem. Predtym som bola na Dr. Alter diagnostike a tam mi nasli vselico, ale borelie nespominali, ja uz neviem teda... A pred rokom som brala aj Joalis celu flasticku na borelie, lebo mi povedala jedna liecitelka, ze ich mam, ale potom uz , ze je to dobre...Komu comu verit...