Parazity?

RNG

Len mala oprava chloritan sodny sa kyselinami rozklada na kyselinu chloritu a tato nestabilna kyselina uvolnuje kyslicnik chlority Cl2O3, nie chloricity
Vsetky zluceniny chloru z kyslikom uvolnuju atomarny kyslik, tj su velmi silne oxidatory(bielidla a sterilizatory)

Na tomto fore moze odstranovat/opravovat prispevky len administrator, zialbohu, nie clovek, co ten prispevok napisal

Horec

Zdravim,

Neviem komu radite, ci metle alebo marceline78, v kazdom pripade ked mate podozrenie na parzitov a to kazdy bez vynimky bude mat, lebo kazdy ma parazita v tele a nie jedneho, doporucujem navstivit kliniku kde maju DIACOM (mozno ste uz na tom bola, nemam cas citat celu diskusiu) ten vam urci ake mate parazity a ake ine problemy. A kto tento pristroj ma vas bude moct vyliecit aj ich bylinkami a produktmi ktori zabijaju pricinu choroby. Ing. Jana Blahova vie o com hovori, a keby som mal podobne problemy urcite by som ju aj navstivil, Brno nie je tak daleko, ma vlastne detoxikacne centrum a tiez sama doporucuje zapper, ale kazdeho berie individualne.
Tusim ze su nejake male centra v Liptovskom Mikulasi a v Bratislave

Potom uz len v Moskve je Mudr. Olga Ivanovna Jelisejevova, ktora je oftalmolog ale neskorsie zistila ze vacsina nemoci a rakovin a zlych diagnoz od doktorov je zapricinena parazitmi. Parazity sa samovolne premiestnuju do druhych organov, niekedy v tele ziju 50-60 rokov, zalezi ktory, mozu byt preneseni z matky na plod. Niekedy problem nastane po nejakej traume alebo prilisnom strese, alebo operacii parazity sa premiestna alebo vyjdu z 'hniezda' a potom nastupuju choroby. Telo sa brani a zapina sa tzv. autoimunita kde vznikaju zapaly, cysty atd.

www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

na tejto stranke najdete velmi vela co sa tyka parazitov ako ich zneskodnit bez porusenia zdravej bunky tzv. Frekvencnou metodou teda zapperom a pre tych ktory maju viac penazi tak plazmovym generatorom.

Dalej je tu MMS a CDS, je to chloritan sodny ktory sa neutralizuje kyselinou citronovou a po zmiesani s vodou sa pije. Jednoducho putuje po krvnom obehu a ked narazi nieco co tam nema byt odtrhne 5 elektronov a tym zneskodni protivnika, a zaroven sa neutralizuje. Preto ho treba davat castejsie do krvneho obehu.
CDS je novsia forma kde do tela dostanete viac kyslicniku chloriciteho, je to na dlho... funguje to podobne, ked sa zabije 'protivnik' telo sa intoxikuje a uz len je na imunitnom systeme aby odpratal zvysky.
MMS sa pouziva aj na kvapkanie do oci

emms.cz pre info.

Koloidne striebro je dobre tiez, ale viem to len z pocutia alebo co vidim na webe, ale nemam osobne skusenosti....

marcelina78

Velebnosti, vono se to hejba :DDD
Arman, to si zabil, az sa mi ruky spotili, hnus..Ako to dostali z cloveka este zive? podla mna je to z nejakeho rozpitvaneho zvierata vytiahnute...

arman

Ja este rozsirujem udaje pre Bratislavcanov:

parazitologicke vysetrenia robi laboratorium hpl.
www.hpl.sk

jeden ustav maj v devinskej novej vsi:
Istrijská 20
tel.: +421 2 6930 7130
mobil: +421 918 342 117
e-mail: ondriska@hpl.sk

odberne miesto je aj na Mytnej ulici cislo 5. Prve poschodie, cislo dveri 117.
Vzorky nosit najlepsie do jednej poobede.
0917582412
57786577

Komu sa nechce natahovat s lekarmi, tak vysetrenie na identifikaciu a urcenie parazita ako samoplatca stoji 2,70.
Cez lekara, ktory by mal mat povinnost vypisat pri podozreni (aj ked vieme ako je to v realite, hlavne ked sa pacient prilis iniciativny), to hradi asi poistovna (neoveroval som ci na 100%, alebo len cast), a rovno odporucaju poslat vzorky aj na biochemicky rozbor, kde sa hladaju zvysky potravy, atd. (to robi ine laboratorium) Moze sa stat, ze nieco podozrive je len nakoniec nejaky zvysok potravy... co ale u 20 cm slizkych podlhovastych utvarov asi nebude ten pripad. :-)
Odporucaju podozrivu vzorku nalozit do alkoholu, kedze sa moze stat, ze to potom este niekde budu posielat, v alkohole to vydrzi pomerne dlho.