Parazity?

marcelina78

Ludkovia, len na info, dostala som odpoved na moj email od riaditela parazitologickeho ustavu Kosice, mala som mu opisat podrobne moje problemy, symptomy a ake vysetrenia som absolvovala doteraz a toto mi odporuca vysetrit...Ak by niekomu tieto infosky pomohli, preposielam...Ja to idem skusit, mozno sa nieco najde /lepsi pripad pre mna/ mozno nie...

U nás ma Parazitologickom ústave SAV v Košiciach Vám môžeme urobiť vyšetrenia na dalšie kliešťami prenášané choroby, ktoré Vám nevyšetrovali - anaplazmózu a babeziózu, prípadne ešte aj ďalšie nové, ktoré sa u nás objavili a sú zriedkavé.
Budete komunikovať s dr. Víchovou a dr. Pangrácovou.. Dalej možeme urobiť vyšetrenia na tkanivové parazity, červy. Môžete komunikovať s dr. Antolovou(antolova@saske.sk).
Navštívte svoju obvodnú lekárku a nechajte si odobrať vzorku krvi na krvné sérum (stací nám cca 2 ml séra) a tzv. plnú krv, odobratú do špeciálnej skúmavky s prídavkom EDTA, alebo citrátom sodným. Krv sa nezrazí ako pri odbere na krvné sérum. Po odliatí krvného séra do druhej skúmavky a plnú krv nám pošlite ako list (v nejakej krabičke napr. od liekov) na adresu Parazitologický ústav SAV, Dr. Bronislava Víchová, PhD., Hlinkova 3, 040 01 Košice.

ďalej Vám odporúčam konzultovať Váš problém na Virologickom ústave SAV v Bratislave, s RNDr. Kociánovou, DrSc., odborníčkou na rickettsiálne choroby, ktoré prenášajú aj kliešte. virukoc@savba.sk

Tropické a prípadne ešte dlšie možné parazity môžete konzultovať v špecializovanom laboratoriu HPL, s.r.o, v Bratislave, u doc. Ondrisku (ondriska@hpl.sk).
Spojte sa najprv s tými to pracoviskami na mailových adresách, ktoré Vám uvádzam, a až potom navštívte svojho obvodného lekára, aby ste prípadné odbery krvi nemuseli opakovať.

Zásielku krvi na náš ústav mi vopred oznámte mailom alebo telefonicky, čísla vidíte nižšie. Neposielajte koncom týždňa, najlepšie do stredy.

RNG

Arman, dr Hulda Clark mala s jej protip[arazitickou kurou znacny uspech. Samozrejme treba toho brat dost a presne podla naznaceneho rezimu. Ked toho zoberies menej, tak sa napadnute parazity maju moznost zacystovat. A to celkove predlzuje dobu liecenia.
To iste sa ti stane, ked zoberies mensie davky chemickych protiparazitnych liekov.

arman

pestrec mariansky prave pocas kury nieje rozumne brat, pretoze detoxikuje pecen, ktora sa rychlejsie zbavi chemickych latok, a tym padom posobia na parazity kratsie. Pestrec sa berie az mimo brania antiparazitik, vtedy sa regeneruje, vylucuju zbytky parazitov.
Rovnako sa pestrec nedoporucuje ani pri antibiotikach, z rovnakeho dovodu.

MMS treba vediet pouzivat, netreba sa nim prelievat nepretrzite. Vzdy jednu poriadnu kuru, a potom dlhsie pauza. Do roka viac ako 2 kury netreba.

Pecen ti zacne regenerovat, az ti ju prestanu pojedat parazity, a zatazovat 24h denne svojimi toxinami.

marcelina78

Pecen ako jediny organ v tele ma uzasnu regeneracnu schopnost, myslim ze na ocistu staci pit pravidelne pestrec mariansky, vyrabaju ho aj v tabletach, ale treba podporovat urcite aj lymfaticke uzliny, tie beru vsetok bordel a oblicky a dodavat telu potrebne vitaminy, mineraly, enzymy, lebo aj pri tom MMS som sa dositala, je to chloritan sody, znici vsetko, ale moze uskodit, netreba to ani s tym prehanat...

arman

Normalne si sprav vsetky chemicke kury za sebou, pokial este tvoja pecen vladze.
Uz ked pecen nevladze, tak ta maju v hrsti, lebo nikdy si nemozes dat take silne davky, ktore ich vycistia. Vlastne o to sa aj snazia, pecen je ich destinacia cislo 1. Je to ako vojna, vyrad nepriatelovi urcity organ, a mozes ho ovladnut.

Diacomistom never, je to spravene tak, aby si kupovala flasticky. Investovali do toho prachy na pristroje, certifikaty, musi sa im to nejak vratit.

Pri vsetkej ucte RNG, mne ta kura na paline a klincekoch vyliecila asi 10% parazitov, 90% dali dole chemicke. Iba sa mi rozliezli po tele, zacystovali sa, a teraz ich cistim ovela tazsie a trva to dlhsie. Takze ja naopak na zaciatok nedoporucujem prirodne kury, ale chemicke, a prirodne potom iba ako prevenciu, aby sa ich pocet nezvysoval, kym sa nazbieraju sily na dalsiu vlnu chemickych. Prirodne su akurat dobra prevencia, alebo na lahsie parazitozy.
Na tazsie parazitozy treba prirodne opakovat kazdy druhy mesiac, aj rok alebo dva, a to je myslim lepsie za 3 mesiace vyriesit chemickymi, a potom tie prirodne pouzivat len na prevenciu, spolu s mensimi davkami chemickych. Ja to volam kombinovany postup.

A MMS samozrejme treba tiez, ale az nakoniec, ked v tele niesu mnohobunkovce... inak sa prvokov nezbavis, ani spirochet, toxoplazmy, chlamydii, a inych superodolnych veci, roznych virovych lozisk, plesni.

RNG

Aspon vidis, ake su tie rozne nove pristroje nezodpovedne.
Ja osobne , ked som citil ze mam nieco, na co mi bezne GSE, oreganovy olej a extrakt z olivovych listov , rozne antiviralne a probiotika nepomozu by som si dal 20 dni antiparazitickeho protokolu dr Huldy Clark. Pre istotu, aby som vynicil rozne mozne parazity v tele.

marcelina78

Ta Blahova mi len podla pisomnej korespondencie odporucala MMS uzivat, ze inak to neznicim, tak som trocha zmatena, tie Starlife preparaty nie su najlacnejsie ako som prave pozerala, este som ich nezakupila.

marcelina78

dnes mam za sebou vysetrenie DIACOMom,

naslo mi to - borelia, papilomavirus, to bolo hlavne, potom hemeroidy, zapal sliuznice trav. traktu, anemie, hypotenzia, difuzna sturma...Je to sila, lebo pred rokom som vybrala flasticku Joalis na borelie, myslela, som, ze to nemozem mat.

Doporucene preparaty CHLAMYNYL 2x denne 2 balenia, Inulin, Protect liver, Relax Star, Multistar. Boreliu a papilomavirus vykazovalo takmer vo vsetkych organoch..
Comu teda verit a co skusit? Ta Ing. Blahova povedala, ze malaria, ale len sme si pisali, comu teda verit neviem...