Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parazity?

RNG

Aspon vidis, ake su tie rozne nove pristroje nezodpovedne.
Ja osobne , ked som citil ze mam nieco, na co mi bezne GSE, oreganovy olej a extrakt z olivovych listov , rozne antiviralne a probiotika nepomozu by som si dal 20 dni antiparazitickeho protokolu dr Huldy Clark. Pre istotu, aby som vynicil rozne mozne parazity v tele.

marcelina78

Ta Blahova mi len podla pisomnej korespondencie odporucala MMS uzivat, ze inak to neznicim, tak som trocha zmatena, tie Starlife preparaty nie su najlacnejsie ako som prave pozerala, este som ich nezakupila.

marcelina78

dnes mam za sebou vysetrenie DIACOMom,

naslo mi to - borelia, papilomavirus, to bolo hlavne, potom hemeroidy, zapal sliuznice trav. traktu, anemie, hypotenzia, difuzna sturma...Je to sila, lebo pred rokom som vybrala flasticku Joalis na borelie, myslela, som, ze to nemozem mat.

Doporucene preparaty CHLAMYNYL 2x denne 2 balenia, Inulin, Protect liver, Relax Star, Multistar. Boreliu a papilomavirus vykazovalo takmer vo vsetkych organoch..
Comu teda verit a co skusit? Ta Ing. Blahova povedala, ze malaria, ale len sme si pisali, comu teda verit neviem...

RNG

Jedna cysta v mozgu?
Z toxoplazmozy ich mozes mat tisice a nebudes citit absoluthne nuic. Dokonca tvrdia, je ked mas plno toxoplazmotickych cyst v mozgu, tieto drazdia mozok k vyssej aktivite, tj ze ti to zvysi IQ, hahaha.
Tu mas okolo toho viac, podrobne
schizophreniabulletin.oxfordjournals.org
Popularnejsie je to tu
en.wikipedia.org.

Toxoplazmoza je velmi rozsirena, ovela viac, nez ludia a lekari bezne vedia. A hlavny zdroj su najma domace macky, ktore chodia obcas von a "poluju na mysi". Tiez nedostatocne zahriate maso pri modernych rychlych upravach( nouvelle cuisine). Ale je to mozne dostat aj z nakazenych zelenin

marcelina78

Ja som skusila tej Ing. Blahovej napisat a vsetko jej podrobne popisala ake mam problemy, odpisala, ze sa jedna o malariu a filaria a dalej napisala toto...
Přečtěte si článek o malárii, myslím, že se tam v mnohém najdete. To hlavní, co pro sebe můžete udělat, je okamžitě zahájit mms. Beru tosama už třetí měsíc, jsem na 5 kapkách, podle přiloženého návodu. Dále vnímám symptomy filárií, projděte si-asi tak za 3 týdny kapání mms-protivlasovcocou kůru. Teprve naposled udělejte kůru praziquantelu a albendazolu.
Ale ja asi pojdem este na ten Diacom si to dat otestovat predsa...Som z toho prekvapena riadne,ziadne exoticke krajiny okrem Tunisu pred rokmi som nenavstivila, ale tie problemy som mavala aj predtym, aj ked slabsie..Vraj je tu tej malarie hodne aj u nas a netreba cestovat asi 50 druhov...Tak neviem neviem uz...

marcelina78

Arman zaujimavy clanok, citala som aj rozne clanky na zaklade tvojho od Ing. Blahovej, neuveritelne, kolko ludi je odoslanych na psychiatriu , pretoze im bezne vysetrenia nic nezistia, povedia, ze je to psychosomatickeho povodu tieto potiaze, smutne vsak, ze sa zo zufalstva napchavaju antidepresivami, ktore im aj tak nepomahaju, kedze problem nie je v poruche prenosu serotoninu, ale v inej pricine...A potom budu pisat, ze depresia a psychicke poruchy konkuruju alergiam vo svete.. Ta Ing. Blahova zistuje a nici tie parazity ako? Nestihla som vsetko precitat, ale myslim, ze tiez vyuziva nejaky pristroj diagnosticky, len neviem, cim tie potvory likviduje...

parazitik

arman, to koloidne je uplne super. s nim uplne v pohode zvladam moju sezonnu sennu nadchu, oci su uplne v poho, ked zacne daco stipat, si ho tam dam a mam cely den klud. a inak, ako som zistila, tak tento jul som sennu vlastne vobec nemala! akoze, z hladiska mojich alergii som mala vzdy najhorsi jul a teraz som ho uplne v pokoji presla a ani jeden alergicky liek som nemusela zobrat.
a ja nehovorim ze koloidne vyzenie cystu z oka, to nie, ale keby tam aj bola a praskne, tak by nemuselo vobec dojst k poskodeniu oka, lebo ved koloidne dezinfikuje, cize aj s tymi toxinmi by si mohlo poradit ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parazity? - Fórum - ZDRAVIE.sk