Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parazity?

arman

parazitik, ano to koloidne striebro do oci funguje, aj ked... cystu to urcite nevyzenie. :-)
Ale je to dobre aj na ine veci, velmi dobre to z oka dostava plesne, bakterie, virusy... a niekto tam ma aj kandidu. Urcite to nieje na skodu.

Inak, to s tym okom co ta stipalo a tym hystakom, to som sa dobre pobavil, ako som to cital. :-) Lebo som si spomenul na seba, ze tiez som mal po tej vysokej davke praziku take cudne stavy v lavom oku, nieco ma tam steklilo, a dost ma bolelo oko, aj som citil tlaky... sice od hystaku to bolo daleko, ale ... veruze som mal v hlave myslienku, ze ty blb, teraz ked prijdes o oko, tak ti treba. :-) Takze viem si vrelo predstavit, ako si lezala v tme a zrazu tie pocity, hehe... viem, ze mysel zacne hned vymyslat najhorsi scenar, ci neprijde o oko. :-) Ze urcite JA som ta jedna/ten jeden z 1000 co ma cystu v oku. :-)

marcelina78

Ja som bola kedysi u jednej liecitelky, ona "vidi" nejak co sa v tom tele deje, raz mi povedala, ze mam cervy v slepom creve, odstranim ich vermoxom, potom ze mam v peceni a chcela mi poslat nejake Joalis kvapky nato, detox dr. Jonasa, tak som si ich nevzala, lebo som uzivala od nej rozne preparaty Joalis 5 mesiacov, na viacero zdravotnych problemov,ktore mi nasla, na boreliu, hypofyzu, ocista pecene, sleziny, prosti stresu, na zvysenie mentalnych funkcii , na radioaktivitu a neviem co este, najvacsi problem povedala hypofyza a hormony a nejak som do toho uz moc investovala a necitila som sa nejak lepsie, tak som to vzdala.Bola som nedavno u dr. Albertovej Luby v BA, ta ma vysetrovala nejakym pristrojom, tak sa zrejme dam na jej liecbu, mne tie antidepresiva nepomahaju skor naopak, uz beriem druhe a vysadzujem, lebo ziadne zlepsenie a tretie mam v supliku a bojim sa zacat uz vobec...

arman

JJ, s tym okom, ak je tam cysta je to risk. Mozes prijst o oko, v zavislosti, aka je cysta velka a co v nej je, ci iba larva alebo aj scolex.

Rovnako ak mas cysty v mozgu, a nevies o tom. Ako nejaku jednu dve mensie asi mozes mat, ale ked ich tam mas vela, tak vtedy to treba riesit asi nejak ... inak.
Tento problem moze znamenat aj smrt. Ale myslim si, ze vela ludi toto nebude mat, to by uz museli mat fakt ze DOST ZLE psychicke stavy z toho. Ja som to bral tak, ze kedze som psychiatrii vzdy odolal, nech som mal akekolvek silne depky, zatal som sa, ze na antidepresiva neprejdem ani keby som mal skapat, tak asi neurocysterkozu nemam. :-)

Aj v peceni je risk, tam mozu byt tiez cysty, popripade nieco moze zacpat zlcovody, a pecen dostane poriadne nafrak. Ostatne organy su celkom v pohode.

Teda, pokial tam tych cyst nieje tolko ako v tomto videu (naozaj nedoporucujem pozerat slabsim povaham. :-))
www.zvraceny.cz

To by bolo VELMI nerozumne zacat brat vysoke davky praziquantelu, a dopadlo by to asi nie prilis dobre.

arman

parazitik - JAJ, to si nepochopla s vajcami. Ja som myslel VAJICKA PARAZITOV, ze sa idem akoze infikovat naspat tymi parazitmi, ked mi Maros tak vrelo doporucoval, ze mi sibe a nemam to riesit, ale sa s tym zmierit, ze su vsade. :-)
Normalne vajcia jest... no este ze to. Prave sa mi pokazilo 5 vajec, co som za mesiac nezuzitkoval, ja ich normalne nejem, iba ich pridavam do kolaca, receptov, atd, ale posledne dva tyzdne v tomto teple som nemal to srdce pustit pec.
Uz chapes? To bol vtip s tymi vajickami (parazitov) jasne, ze ich nebudem zrat, co som? :-D
Ale Marosovi mozem nejake poslat... poslal by som mu vajicka pasomnice, skrkavky, a pecenove motolice. A za par rokov by sem prisiel odvolat, co napisal o tom imunitnom systeme. :-)

parazitik

a z hladiska oci je nebezpecna iba pasomnica, tie ostatne nemaju az tak agresivne toxiny po skapati. no len ja teraz viem, ze mam pasomnicu a mohla sa barskde zacystovat, tak budem si kvapkat to koloidne pre istotu.

parazitik

uf, tak to neviem. ja som sa trochu po hlave do toho vrhla, nepodstupila som ziadnu bylinkovu, rovno lieky... tie oci, trochu som sa toho obavala ale neriesila. ale teraz v sobotu som si dala vyssie davky a v noci som nemohla spat bo mi bolo zle, strasne ma svrbela koza a hlavne ma boleli a stipali a rezali oci, fakt velmi, tak som skoro hysak chytila, ze co ked mi tam daco skapalo a co mam robit. som si tam nakydala studenu vodu a bolo to lepsie. som sa upokojovala, ze to len alergia mohla byt, sak ja mavam senne nadchy v lete (ale takto ma oci teda vobec nezvyknu, ale co nebolo moze byt). ale inak, dik za typ, budem si davat predtym preventivne to koloidne striebro

marcelina78

Parazitik, Arman, co teda navrhujete ako zacat? Mam dost neprijemne stavy, vykyvy, co sa tyka psychiky, tlaky v hlave, otupenost,silna vycerpanost az odpojenost od vsetkeho, chvilkami je dobre potom zasa, malokedy mam dobry den..Ako to dostat von, co ked to nie je len v creve?
Citala som niekde, ze s tymito antiparazitikami si clovek moze privodit trvalu slepotu ak je parazit v oku a pri otraveni liekmi vypusta toxiny, tam vraj najprv treba aplikovat koloidne stiebro kvapkat do oci, v pripade ze tam ten previd je, presunie sa z oka inam, tak som sa docitala...

parazitik

vajcia, pisal si marosovi, ze keby si jedol vajcia, by si sa znovu infikoval... tak to sa pytam, ze co je s tymi vajciami a ci to plati len pre surove
marcelina, tak ja som mala take podobne ako dal arman na foto, ale nie az take velke ako tu pasomnicu... a jasne ze mi nikdy nic lekari nezistili a zdrava som sa teda necitila vobec, hlavne ku koncu, asi take 3 roky dost neprijemne stavy a posledny polrok uz uplne to islo z kopca

marcelina78

Arman ved si mohol napisat aspon hlavne problemy, ktore ta zuzovali a ako si nato prisiel co ti je, lekarii ti zrejme za tie roky nic nezistili pocitam...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parazity? - Fórum - ZDRAVIE.sk