Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laska vs. sex

Príspevok v téme: Laska vs. sex
luisa23

Ahojte, mam problem a uz mi prerasta cez hlavu a vzhladom na jeho obsah o nom nemozem hovorit s nikym znamym. Mam uz 6 rokov uzasneho frajera, myslim si ze s nim stravim zvysok zivota, ale problem je v tom ze uz 4 roky chodi na skolu do san francisca, a vracia sa len na 1 mesiac v roku. ja ho milujem a som presvedcena ze je to laska mojho zivota, ale neviete si ani predstavit ake to je byt 4 roky bez sexu, s vynimkou toho 1 mesiaca, niekedy mi je z toho az do placu. Skratka mi strasne chyba sex, a chcela by om si najst prilezitostnu znamost. Nechcem mu ublizit, ale uz nevydrzim, a preto chcem radu, neviem ako si nasjt nejakeho chalan ciste len na sex, iste si poviete ze lahko, ze mam ist na disku, alebo tak, ibaze kazdy vie ze mam frajera, a nikdo sa nesmie dozvediet co chcem urobit, aby sa to neprevalilo.a od dotycneho by som vyzadovala 100 % diskretnost, myslite, ze je to mozne? vase nazory vazne ocenim, diky

moniqa87

podla mojho skromneho nazoru, ak si uz vydrzala 4 roky, tak ten jeden prezijes, kup si vibrator...
ja neveru neuznavam... a keby som uz mala byt v takom vztahu, ze je odo mna partner v podstate niekolko rokov stale prec, tak by som skor uvazovala o rozchode, nie o nevere...
a este si uvedom, ze ak to aj spravis, tak ta to bude prenasledovat do konca zivota ak s nim zostanes...
ani ja si sice velmi nemyslim, ze on by ti bol takisto verny, no to je uz vas problem a to ty ani riesit nepotrebujes...
snad sa rozhodnes tak, aby ta tvoje svedomie v buducnosti nezralo...

jurike...

ludia... nebudte naivni.. pred par rokmi by som pisala to iste co vy.. ale o co ide.. ludia sa klamu podvadzaju.. chlapi su zvieratka, zenske su svine, zvadzaju tych chudakov, chlapi si zasa nieco dokazuju, atd atd..

samozrejme, ze ti povedal, ze ti je verný. najdi si nejakeho tutka z ineho mesta.

a co sa tyka mna, som 100 percentne verna a napriek tomu, ze VIEM ako to je naokolo, napriek tomu ze mna podvadzali, ja verna ostavam. inak mi nejde, zial. nezvladala by som to. aj ked viem ze by si to partneri niekedy "zasluzili", proste na to musi byt povaha. som sklamana. neverim na stastne vztahy. papa

vear

Nedá mi nepripojiť sa k téme. Tiež som v takej situácii, že priateľ je v zahraničí. Minulý rok som s ním bola dokopy 20 dní. A tých 346 dní som bola bez sexu ja, a aj on. Na neveru som v živote nepomyslela, a aj priateľovi 100% verím, že nič také neurobil, teda som si viac ako len istá. A ak niekoho naozaj ľúbiš, tak vydržíš. A ak ťa on podvádza, tak ti nestojí za to, aby si ho ľúbila.

CMu_Q

luisa - a pre teba mam asi takyto odkaz: "na to mame rozum, aby sme ho vedeli v tej spravnej chvili pouzit"

papa...

CMu_Q

mno ja mam takisto vztah na dialku, sex mame raz/dvakrat za mesiac, pripadne dva mesiace, tiez toho nie je bohvieco, ale tak musime to zvladnut. Urcite by ma nenapadlo podviest, pretoze by mi to srdce nedalo, nie som ten typ cloveka, ktory by si dokazal uzivat s niekym koho nemiluje... Ja neviem ako to povedat, sex milujem a ked je doma mame aj 3x (lebo tak ja chcem), ale pokial je prec, nejako mi to nechyba, ale inak povedane moc ho milujem a take veci ako nevera ma nenapada.... viem, ze to moze byt krasne len s nim ....

luisa23

diky za nazory baby, padla otazka na vek ja mam 23 frajer 25. ja si urcite nemyslim ze som nejaka lahka, on bol moj prvy,ale naozaj po tych rokoch uz skrabem steny, kto nezazije, nevie. bude tam este 1 rok, a to teda nie je malo.ja neviem co si mam mysliet o tom ze ci ma on podvadza, lebo predsa len chalani vydrzia menej bez sexu ako baby, a ked uz mna, co by som nikdy nepovedala, ze ma takato myslienka ze podviest ho, napadne...ked sa ho opytam vzdy povie uze ma nepodviedol, ale vsetci kamosi(akoze chalani, baby sa ktomu radsej nevyjadruju) sa mi za to smeju ze mu verim, ze to je nerealne. ja to beriem tak, ze aj ja som to vydrzala, preco by nemohol aj on.ale ta predstava ze vydrzat este rok, to je strasneeee...a pre tie moralizujuce baby, vy ste ako dlho vydrzali?! by som vas chcela vidiet na mojom mieste...

mimusik

no ako nechcem ta v tom povzbudzovat a teraz ine nazory osocovat - tie nazory su spravne, ale myslim ze tvoj chalan v san franciscu urcite neabstinuje styry roky tak ako ty, urcite ich tam vystriedal. A preto mas mozno ten dojem - proste idem do toho a uzijem si to aj ja tu!!! Co oko nevidi to srdce neboli. Podla mna taketo zalezitosti o ktorej hovoris nikdy nebudu diskretne, vzdy to praskne. To vsak neplati pre toho dotycneho frajera v san franciscu kde ho nik nepozna. Ludia nezite v naivnom svete. To neznamena ze sa musime podvadzat kazdy s kazdym. Urcite vsak ani ty a ani on nie ste svety.

cica987

ahoj.. ja by som chcela vediet, ze ako dlho asi este bude na tej skole?? a neda sa to nejako spravit aby si isla ty za nim?? kolko mate vlastne rokov?? len ci nahodou sa to neda vyriesit aj nejako inak ako tym zeby si si nasla niekoho ineho...

limetka335

luisa ja ťa chápem, že ti veľmi chýba a máš to ťažké ale dobre si to premysli... ak to raz spravíš, už sa to nedá vrátiť späť... chceš s ním byť zvyšok života... uvedom si, že ak sa vyspíš s iným, tak ťa táto myšlienka bude prenasledovať až do smrti... budem ti držať palce aby si sa rozhodla správne (a ak je tvoje rozhodnutie toto, teda že si nájdeš nejakého chlapa na sex, tak nech to všetko dobre dopadne:)) ale kde ho hľadať ti poradiť neviem

Petusi_Q

Hmmm dost blbeee...ja neviem myslim si ze najist si "prilezitostnu znamost" je dost blbo... ja mam takisto frajera a viem ze byt s nim 1 mesiac v roku vazne nestaci... ale nemyslis zeby si sa necitila trosku blbo keby si si uzivala s inym a pritom myslela na neho??? neviem podla mna by si to nemala robit... a ved ked ste uz vydrzali tento cas nevydrzis to este???hmm???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laska vs. sex - Fórum - ZDRAVIE.sk