s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

idemdole

no - ide leto - vonku je krásne, teraz sú iné aktivity- a orbitrek zapadá prachom, vonku som oprášila po zime bicykel DDD - pohyb musí byť !

chudnem

chudnem je tu a stale chudne ale pomalyyy :) snazim sa a bojujem a nevzdam to ale zatial som velmi neschudla :( zle sa stravujem...

elinkaaa

ja si tiez myslim ze je to dost individiualne a samotne merace mozu byt rozne ......ja si to len zapisujem kvoli tomu aby som sa vedela "odkontrolovat" ci mi kondicka stupa :) a akasi motivacia abz som nepolavila :)

invisible1

Ak môžem povedať svoj názor, podľa mňa je zbytočné sa spoliehať na tie hodnoty, čo vám ukáže orbitrek. Sú len orientačné a závisia od mnohých vecí a každé telo funguje inak. Iná váha, iná rýchlosť, vynaložená sila a podobne. Takže sa na to nespoliehajte. Treba cvičiť aspoň tú polhodinu pre začiatok a neskôr zvyšovať, výsledky sa určite dostavia.

dana1

ahojte, tak som citala vase prispevky a to niako vela spalite kalorii, ja cvicim uz treti tyzden na orbitreku 30 minut 6xdo tyzdna a ja spalim len 110 kalorii a to som total spotena. a mam to na rychlosti len jedna, lebo predpokladam ze vtedy zhodim, inak na vyssej zatazi by som asi skor spevnila. a teda ste schudli aj na bruchu??

idemdole

Ale no tak - aké diéty ? nepiť alkohol, večer sa neprežrať a pozri si stránku mira veselého .... má tam dobré info - skrátka treba začať iba premýšľať čo jeme .... ale cvičením sa zrýchli metabolizmus a spevnia svaly ..... ak sa ti zdá že ti zhrubli nohy - uber záťaž a makaj v rýchlosti - svižnosť ... ja si dávam mp3 do uší a za 60 minút je to 18-19 km ..... a celé triko spotené .....