s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

meForMe

no mne to tam ukazuje ze 600-650kalorii,nie je to nejake divne?.)inac bola som dnes na tych korculiach:)asi tak polhodku,cca 3-4kilaky som presla,neviem presne..aj som celkom vladala ale krasne mi fukal vietor do tvare:)tak uvidim ci bude zajtra svalovica alebo pojdem zas:)

bara017

fiiiha tak to si dobra:) to musis ist riadnym tempom celu polhodku:) ja si davam tak 20min potom posilovacky a dalsich 20min:) prejdem takych 9km a spalim asi 150 kalorii celkom fajn:)

meForMe

inac na tom orbitreku prejdem za 30min cca tych 8kilometrov..dnes som prekonala svoj rekord:))8,3kilometra:)ako ste vy na tom?

meForMe

rozhodla som sa ze zajtra konecne vytiahnem korcule,a zacnem uz aj na nich..ved tie su dobre na vnutorne svaly,nie?

bara017

no to mas pravdu s tymi vnutornymi stehnami tiez ich nemam az tak pekne vypracovane ako vonkajsie.. to by asi chcelo nejake posilovacky:) fuuuh musim zaradit do programu lebo to flakam vnutorne stehno len za tyzden precvicim

meForMe

ahojte baby..na orbitreku cvicim aj ja..uz asi 2.mesiac..ale nejake 2 tyzdne som mala pauzu kvoli urazu kolena..no mne sa tiez zda ze mi nohy zhrubli:)ale to neznamena ze s tym prestanem..zadok mam uz pevnejsi a hlavne predne svaly na stehnach..len neviem co s tymi vnutornymi svalmi..

zuky

bara,prosim ta pisala si tu,ze je dolezite spravne drzanie tela... .uf:oo znamena to, byt vyrovnana??
Dakujem krasne:-)