s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

chudnem

wau takze vidim ze uspech mate, ja ani nie, teraz som nemala velmi cas cvicit a dokonca mam pocit, ze mi nohy len zhrubli :( a to cvicim len 30-40 min na orbitreku a potom este posilovacie cviky, ale zatial som vela neschudla ... zla strava..ale akosi mi nevychadza drzat tie diety.. prajem vam vela sil :)

idemdole

Tak čo ako to ide ? cvičí tu ešte niekto na orbitreku okrem chudnem ??? a aké sú výsledky ????
povedzte, ako často do týždňa a ako dlho .... ja mávam 60 minút 2x3 do týždňa .... za obdobie 3 mesiacov -7kg ..... ale je to makačka .....

natali159

naozaj urcite s orbitrekom schudnem?? pretoze som si vzdy myslela ze na tom len spevnim telo. a ja velmi chcem schudnut komplet z celeho tela a nebola by som rada keby sa mi len spevnilo vsetko a ostalo take ako je. velke :D niesom extra ze tucna len uz nejaky tuk na bruchu hlavne je a paze trocha a jasne ze zadok a stehna chcem mensie. takze naozaj s tymto schudnem nie len spevnim? + strava samozrejme racionalna.

Astor

za mesiac. viem ze to nie je velmi dobre, proste som len dodrziavala dietu a slo to same :)) pijem len cistu vodu a vela vela, myslim ze hlavne to pomohlo lebo predtym ma ani nenapadlo napit sa z kohutika :D ziadne hlupe mineralky a uz vobec nie tie ochutene - je to o*eb... ani caje ale tie sa tusim mozu. Chodim do fitka 4x tyzdenne. Dlho mi trvalo urobit si nejaky cviaci program ale oplatilo sa nad tym podumat :D a teraz cvicim takto:
- orbitrek - 1 hodina/950kcal
- posilnovanie: prsia, ruky a brucho (nohy posilnujem pri orbitreku)
- vibracna plosina - rôzne cviky 10min

a som skoro zabudla, drzim dukanovu dietu. Vela ludi ju kritizuje ze je nezdrava ale ja sa citim dobre, beriem multivitamin takze viem ze mi nic nechyba v organizme. silnejsiu postavu mam od 12r a uz som bola fakt zufala (mam 20), nic nepomahalo, az som natrafila na tuto dietu. este som nepocula o pripade ze by nezabrala ak sa poriadne dodrzuje, takze ju mozem len odpurucit. Možno by sa mohlo zdat ak ste o nej poculi ze nie je navyber vela jedal ale na stranke tejto diedy su take recepty ze som skoro odpadla. Vela jedal sa da urobit len sa pouzivaju nizkotucne ale nahradne suroviny.

chudnem

Astor a za aku dobu si schudla tych 10 kil? cvicila si pravidelne a kolko minut? a prosim ta aku dietu si drzala? dakujeeeem :) a mas pravdu orbitrek je super vec

evik1

Asi nie,lebo ak sú tam,bud sú opotrebované,alebo je to nijaká značka.tie nové vydržia viac a majú najmä kvalitnejšie súčiastky.aj ja som mala lacnejší model,takže môžem posúdiť,nevydržalo by mi to dlho,preto som hop radšej predala.

Astor

Ahojte, mne sa s orbitrekom podarilo schudnut 10kg a este dalsich 10kg planujem dat dole. samozrejme aj s dietou. Cvicila som uz pol roka ale to len tak ze som nechudla, len spevnila telo. ako drzim dietu som aj uuzasne schudla a na orbitrek nedam dopustit! ked som skusala beziaci pas stale ma STRAAASNE boleli pistaly, neviem preco, hrozne to palilo ale orbitrek je pre mna super :) chodim do fitka takze necvicim kazdy den, ale chcela by som si kupit aj taky na domov, zda sa mi to vsak dost drahe ale nasla som aj za 50-70e na BOZOSI. neviete ci su aj tieto lacnejsie orbitreky dobre? dakujem :)

ByVeronika

schudla som vsade . pri chudnuti nejde o vahu, ale skor o centimetre:) vsetko ide ked sa chce, nenechaj sa nicim odradit. vyformovala som si postavu.

chudnem

dakujem veronika, naozaj si ma velmi pozitivne naladila.
ale mam otazku? ked si zacala s orbitrekom schudla si aj zo stehien a zo zadku? alebo si len celkovo schudla akoze kila isli dolu ale opticky nohy a zadok ostali rovnake?
lebo ja chcem hlavne zo zadku a stehien schudnut a dnes som citala ze ak ich ma niekto vacsie tak z nich len tak neschudne :( tak neviem

ByVeronika

ano vazne :) vies co, ja teraz cvicim tych 30 min a to staci. vtedy ked som zacala, ja som cvicila max. 15 minut, mozno ani to nie nestopovala som si to. 45 min. mas vela. telo si zvykne na pohyb a nerobi uz "nic". robila som aj nejake cviky na boky, zadok. ale len par serii. ako sa mi zachcelo, ale nebolo to vzdy po cviceni z orbitreku. strava-vzdy ranajkujem celozrny rozok s maslom, caj..obed-to co bolo navarene a vecera-na co som mala chut. ale samozrejme zasa nie vela a po 6 som nejedla. ale nedodrziavala som to uplne pravidelne. obcas som "pozrala" vsetko a chudla som aj tak. vsetko zacina v hlave, musis si verit. 5x za den sa stravuj, to co mas rada ale v rozumnych davkach. do leta schudnes urcite. aj viac nez tych 8 kg. drzim palce