Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

chudnem

haloo baby, no tak nenechajte ma v tom samu :) ved urcite uz mate vela skusenosti tak sa podelte :) nech sa mam cim utesit, ze tie kila pojdu dole :)

ella

julca 123
ja osobne mam presne tuto skusenost
behavala som dost intenzivne asi 2 roky 2-3x do týždna 7-9km. asi som to robila zle alebo mam proste taku dispoziciu ale svaly na stehnach sa mi urobili ohromne. ked som napla nohu blo ho teda fest vidno a nohy mi zhrubli. prestala som s behom prave kvoli tomu, teraz dam tak 1x do týždna max 5km a stehna zostihleli

chudnem

Ahojte, tak ako este cvicite s orbitrekom? ja som prave zacala a chcela by som s nim schudnut tak 10 kilo, je tu niekto, komu sa takyto zazrak podaril? ak ano, tak za aku dlhu dobu asi? :) dakujem

bara017

aja05 super tak drzim palce, urcite sa ti to podari.. orbitrek je super vec a ked ta to nebude bavit len tak tak si k tomu pusti nejaky film alebo serial a rychlo ti to ubehne.. a mas odcvicene:)

aja05

bara - ahoj konecne som si objednala orbitrek, tak dufam ze pomocou neho si zmensim tuk na bruchu a zostihlim lytka a nohy a hlavne spevnim vsetko. myslis si ze to dokazem pravidelnym cvicenim? viem ze u mna orbitrek nebude vesiakom na saty pretoze mam doma bicykel a aj ten vyuzivam pravidelne aj rozne cvicenia a taktiez sa zdravo stravujem.

bara017

julca123: nie julca praveze pri kardiu ziskas peknu stihlu postavu, mozno keby si sa venovala sprinterskemu behu tak by ti hrubli stehna aj cela postava ale pri vytrvalostnom skor chudnes a zmensujes sa a formujes:) aspon z vlastnej skusenosti to mozem potvrdit:)

no co baby akoooo pokracujete??? Ja budem vo stvrtok posledny krat cvicit na orbitreku, pretoze odchadzam do BA na par mesiacov a orbitrek ostava doma:)) ale budem behat v BA, dufam ze najdem daku dobru trasu v okoli:) ako sa drzite?

julca 123

baby a nehrubnu vam po tolkom aerobnom cviceni stehna? lebo som pocula, ze ked clovek prilis napriklad beha, tak mu narastu na stehnach svaly...

bara017

je pravda ze vnutorna strana stehien sa na orbitreku az tak neformuje ale to ani pri behu, treba ju posilovat osobitne, normalne cvikmi ale samozrejme aspon po 15 minutovom kardiu, ak to ma mat efekt.
A strava ja sa nejak moc neobmedzujem, ale v poslednom obdobi som vyrazne obmedzila sladke a fakt to robi svoje:)) brusko sa hlavne zmensilo:D

monika813

baby mohli by ste dat este nejake tipy na stravu, co jest a co nie...a schudli ste aj z vnutornej strany stehien? lebo viem, ze tam je dost tazke schudnut.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

s orbitrekom do plaviek - Fórum - ZDRAVIE.sk