velkost penisu

anonymes

to by som chcel vediet kde zobrali ten slovensky priemer 13cm...podľa mna je to vymislene aby si ty menej obdarený nelamali hlavu

onen:D

Neviem očom tu stale pišete !
Ja mam 16 rokou a iba 13 cm dlheho,no netrápi ma to pretože čista kopija čo sa tíka genetiky po maminej strane, moja babka mala prvú menštruáciu v 17-tich mama v 15-tich takže očakávam že môj porastie tak začiatkom 17-nastky a ked už ani vtedy nie tak asi amen:D Vsádzam na to!
A čo sa jedna sexu tak partnerka nema žiadne velke problémy s dlžkou , proste sa nestažuje , nejde ani tak o velkost ale oto ako s nim vieš narabat, a to mi potvrila aj ona !
Ak maš sexualnu fantáziu tak potom nieje nič stratene !

bazz

ako sa to vlastne meria ? lebo ked si vrazim pravitko nad vtaka riadne tak vytiahnem aj tych 18 cm :D a som stihly tak neviem

lllll

nojono - ak mas penis 12 cm dlhy a viac tak na tom naozaj nezalezi... a ak by aj zalezalo, tak na hrubke a nie dlzke.

nojono

ti co pisete ze na velkosti nelazei ste dost mimo..na velkosti teda zalezi..neviem tkori cvok to vymyslel asi niaky zakomplexovany chlap s malych penisom

zuno

ja mam 15 cm penis a este som nemal sex mam 17 bojim sa ho vytiahnut pred babou pretoze by sa mi smila a este mam aj fimozu