Da sa spolahnut na plodne a neplodne dni???

niekto

s kondomom vydrzim ovela dlhie
kombinovat ovulacne testy zo spermicidom sm sa mi zda byt zbytocne drahe
okrem toho ked kombinujes pharmatex a prerus. suloz tak to mas ucinejsie ako hak

jahodaaa

kup si ovulacny test a mas po starostiach.v lekarni cca za 250 sk 5 kusov ,,to sa namoci do mocu a vies ci v ten den si polodna alebo nie..len pozor ze spermie ziju 3 dni v tele.Takze v kombinacii s gelom proti spermiam tiez kupis v lekarni. to je 100 istota ak ten tvoj nemieni sa navliekat o kondomu s blbymi odovodneniami { myslim si ze by to vyslo financne o moc lacnejsie,ak nemozes brat hormonalnu, ktora tiez velmi skodi zdraviu] a reci o tom ze menej citi a vydrzi ...to neberem, mala som vela muzov a ty co mali reci proti kondomom mali slabsiu potenciu...

niekto

kludne rozobreaj je to diskusne forum tak diskutujme :)
ja dieta nemozem este mat lebo by som ho neuzivil a potrat neprichadza do uvahy a preto sa proste bojim pouzivat prirodzenu metodu

jamajka

Ja som ulne za prirodzene a ziadne spermicidy...Navyse zdielam aj ine nazory, ale to nebudem rozoberat, lebo by sa naslo x ludi, kt. by sa zacali hadat a o to nemam zaujem.
Ja som spokojna a vsetko ohladom rodinky pekne vyslo a este dufam aj nadalej sa budem tesit z dalsieho dietatka, ak dozrie na to cas:)takze tak...

niekto

samozrejme ze to funguje ale 3-25 zien zo 100 za rok otehotnie
btw
este mas aj pharmatex ktory mozu pouzivat aj kojacie zeny pripadne diabeticky
a ten ma pearlov index 0,3-1
cize min 3 krat viac ako meraie teploty :)

jamajka

:)hm, ja pri nadche nemam problem a cylus nemam az tak pravidelny a v pohode.V knihe je aj o tom dost popisane.Spolieham hlavne na dni po ovulacii a aj 1-2 dni po menstruacii a bola som min. 5x chora.A to mi doktorka tvrdi, ze velmi rychlo otehotniem :)Takze mne to funguje a je nas viac :)Hlavne treba, aby dievcata a zeny vedeli, ze nielen HAK existuje ako jedine "spolahlive" riesenie pred nechcenym otehotnenim, no nie?:)

niekto

hej ale nmusis byt nejako strasne chora staci nejake blba nadcha a uz to nieje presne
okrem toho ked nemas pravidelny cyklus tak je to uplne nepresne

jamajka

a na kalendar plodnych a neplodnych sa naozaj neda spolahnut, ale ja som netvrdila, ze mam na mysli kalendar :)plodne a neplodne su predsa obsiahnute aj v prirodzenej metode ci uz bazalna, hlienova, alebo symptotermalna...:)

jamajka

suhlasim, v chorobe moze byt rozkyv teplot, dokonca sa ovulacia moze posunut, ale krcok maternice a jeho poloha a aky je na dotyk + hlien su dalsie dve moznosti..a ked som chora..tak na sex nemam chut:)