kedze depky neprestavajú

giv

ja sa dnes tiez necitim celkom najlepsie, ale aj tak tu nik nie je, s kym by som dala rec. vsetci vikenduju. tak pekne zazitky.

iriska

ahooojte vospolok.
je tu sice vyzva na anitu a peteho,ale aj ja sa pridam jednou vetickou. ste nazive? pete,co je s tebou? chybas velmi,vsimni si tie damaxyne slova!
dnes je mi dobre,ale nestiham dôlezitu povinnost,vlastne nemam naladu sa do nej pustit.ale je to surne,tak sa idem usilovat.ahojte.

babenka

damaxy,ja pisem hlavne do "traviacich problemov.." a tiez uvadzam,ze u mna to sposobuje hlavne stres,uzkost,niestota,kritika a obmedzovanie ktore zazivam doma :(
ale zatial to nejde riesit,tak sa borim aj s telesnymi priznakmi a nie je to nic prijemne. len verim,ze to neprejde do chronickeho stavu alebo nejakej vaznejsej chorobe.

damaxy

babenka nic sa nestalo ale presne prisli ini a teraz tam debatujú a o tej problematike moc neviem tak som vas pozvala vedla

babenka

damaxi,anita, pozdravujem!
konecne zname tvare.co sa s vami stalo?uz asi depky pominuli :) chybate mi :(
damaxy,ta priatelka manipulatorka sa asi nikdy nezmeni.ale vsak mam vela inych priateliek,tak ju beriem len tak okrajovo, hoci ma to trapi,ze nemozeme byt blizsie,lebo ma vela hodnotnych vlastnosti, vedomosti,skusenosti.len sa nikdy necitim pri nej isto,a to je to,co ma vzdaluje.