Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepríjemné štípanie tam dolu

Príspevok v téme: Nepríjemné štípanie tam dolu
ajka123

Dobrý večer. Potrebovala by som poradiť. Nikdy som nemala žiadne gynekologické problémy a všetky vyšetrenia boli v poriadku. Ale nedávno som užívala antibiotiká kvôli zápalu priedušiek. A od vtedy sa mi dolu začalo objavovať nepríjemné štípanie. Žiadne iné príznaky nemám, ani výtok, ani špinenie, ani svrbenie a žiadne bolesti. Nevedel by mi niekto poradiť? Ďakujem za odpovede...

delphia

za kysle prostredie v posve je zodpovedny "posvovy policajt" -laktobacil Acidophilus doderlein. casto po uzivani antibiotik dojde k vyniceniu posevnej a crevnej flory a naslednej mykoze. da sa tomu predist uzivanim lactobacilov s antibiotikami.
kup si v lekarni laktobacily a na zvladnutie plesni v posve potrebujes liecbu od lekara.

gabrielitt

Antibiotika narušia mikroflóru v črevách a následne i v pošve. Acidofilné baktérie v čereve majú za úlohu aj za kyslé prostredie v pošve.Ak nie je kyslé prostredie, množia sa tam kvasinky,plesne a podobne /čo potrebujú kvasnice aby napučali,ked miesiš cesto? potrebujú teplo a cukor/.Odporúčam ti stravu s acidofilnou kutlúrou/aj tabletky sú na to/ a obmedzila prísun cukoru -uplne.

house

tato tema uz tu bola, skuste si ju pohladat cez google myslim ,ze sa Vam narusila prirodzena mikroflora v posve,ale neviem Vam poradit ako na to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepríjemné štípanie tam dolu - Fórum - ZDRAVIE.sk