ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Čemer

ebi777
Detaily

čemer som mávala dosť často, keď som bola malá, mama mi stále musela masírovať ruky,,
potom mi bolo lepšie

Lymfa
Detaily

Je to nahromadena lymfaticka tekutina, ktora sa musi rozmasirovat. Tie hrcky mozu vzniknut na prehladtiach, pri zapasti a dokonca aj na dlaniach.

petrik 45
Detaily

ja som sa s tym stretol styri krat a je to veru nebezpečne moze to skončit aj smrtou tiez som sa prejedaval v robote najma ked clovek nema vela času jedlo neprezuje poriadne a hlta pri jedeni aj vzduch.raz mi prislo mi tak zle že som takmer odpadol je to hnusny pocit hlavne v noci je to hruza

sandria
Detaily

ahojte ja som z oravy mam 18 a cemer je u mna castym problemom ano hovori sa ze to z jedla ale vravi sa ze je to aj zarieknutim to uz neviem, ale kazdopadne je to bolestive a velakrat placem ked mi to starka rozotiera hrozna bolest a prejavuje sa bolestami brucha grganim a ked to zaspite to je to najhorsie

Blanche
Detaily

Ja mávam tiež veľmi často čemer.Som sa chcela spýtať, či je to normálne, ak ho mávam dokonca aj po napití sa väčšieho množstva vody?..čemer si rozmasíruvávam na rukách, ale aj na nohách, po bokoch písťal.Vždy to pomôže a uľaví sa mi a začnem grgať:)
Kdesi som čítala, že to má nejaký súvis so zužovaním ciev a zneprechodneniu toku krvi,preto sa robia tie hrče a netrávi nám. Tým,že masírujeme hrče, uvoľníme tok krvi a následne žalúdok začne lepšie tráviť.
Tiež by zaujímal odborný výklad od doktora:)

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.