Dovolenka Tunisko, Turecko...lacnejsie ako europa(?)

Príspevok v téme: Dovolenka Tunisko, Turecko...lacnejsie ako europa(?)
leenkaa

Ahojte,
boli ste niekto v spominanych (alebo v podobnych krajinach) na dovolenke? Ja som sa sla informovat do cestovky, a velmi ma prekvapilo, ze tieto miesta su lacnejsie ako trebars spanielsko :-O. Ceny sa dokonca kolisu tak, ze by to nevyslo ovela viac ako nejaka europska krajina, co ani nie je od nas daleko.
Lenze neviem potom, v com je hacik... Kvalita hotelov? Strava? Mozne rizika? Alebo???
Som studentka, takze sa na to divam najma z financneho hladiska. Setrim a velmi by som chcela na dovolenku, kazde leto som iba na Slovensku. Ani neviem, kam sa za lacnejsou dovolenkou pozriet (ale tak, aby mi po izbe nebehali svaby a bola cistota). Nie som narocna, ale na cistotu si potrpim.
Boli ste niekto na tychto miestach inac? ktore sa vam pacilo viac? kde presne ste boli? Dajte nejake rady. Alebo nemate nejake dobre typy na kvalitnu, ale cenovo dobru dovolenku? Prosim, napiste sem nejake vase skusenosti, najma s takymito krajinami.

leenkaa

Jaj, zabudla som dodat, ze hej, s Bulharskom mas asi pravdu, to vychadza naozaj cenovo dobre, ale ta krajina ma strasne nepritahuje, to by som uz radsej behala po slovensku :-/

leenkaa

Ahoj happi, diky za odpoved :).
vies co, ona mi ponukala Tunis (Sousse) za 12650sk, hotel El Hana Beach (ale citala som velmi zle recenzie na ten hotel - a to je u nich trojhviezdickovy - svaby v niektorych izbach, zlta voda, spina, upratovanie izieb iba ak im das ty sama peniaze atd, lokalita inac zevraj pekna). A dalej Turecko - Alanya, hotel uz neviem, mal dve mena..nieco na E, potom pozriem, za 14tisic nieco). Chorvatsko, co som pozerala bezne v ponuke bolo najmenej za 11 tisic, takze to mam skoro to iste :-/. Navyse, zevraj tunis je velmi lacny, neviem ako turecko...
Ja som prv chcela europsku krajinu, ako taliansko, spanielsko, francuzsko, ale cenovo boli este drahsie! Alebo to iste temer.
Prosim ta, teba asi kolko vyslo tunisko a kolko turecko? Obzriem sa za tym, ked bola teda s tymi hotelmi spokojna :), ak su v normalnej cene, ale tie uz asi boli drahsie, a cez aku cestovsku si sla?

happi

Turecko- bola som v Analyi, hotel Anitas Beach, ubytovanie, strava, personal, sluzby boli na vysokej urovni, aj ked prve dva dni nam bolo trochu zle od zaludka, potom sme si dovolenku uzili.
V Tunisku som nebola, ale v Hurgade ano, hotel Sindibad, ci tak nejako. Bola som velmi spokojna, ziadna faraonova pomsta sa nekonala:-)) A musis si davat pozor kolko hviezdiciek ma hotel, lebo ak ma u nas hotel 2, tak v agypte su to styri. To som len ako priklad povedala