Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko zarabate?

Lulu2011

janka - to mi vravel kamarat, co zije v BA, nemaju, no ked su tam 50 tak to pre vychoniara znamena nie su, lebo tu ich je neurekom :D

Lulu2011

no veru ludia BA chodia do Rakuska, plno takych poznam, takze kazdy sa niekde vlecie za lepsim :) Rakusania mozu nadavat na BA zase :))

Bingham, ze tebe nejaky vychodniar prebral nejaku babu, ze si taky zatrpknuty :D

jankaaaaaaaaa

lulu: co myslis ze v bratislave nemaju ciganov ci bezdomovcov?? :D:D vidno ze si tam asi nikdy nebola.. staci len vystupit na hlavnej stanici v ba a hned uvidis ake je to tam "super" a jasne ze cigani a neprisposobivi obcania su uplne vsade

jankaaaaaaaaa

bingham: no ano chodia tam preto, lebo je tam viac prace ako na vychode. a co je natom?? akokeby zapadloslovaci nechodili nikam za pracou a hnili cely cas len doma..
a to ako opisujes vychodniarov, to iste robia aj zapadoslovaci. tiez sa len skupinkuju. ved sa pozri na seba a nato co pises :D sak ty si presne taky isty ako ti, o ktorych hovoris... :D

Lulu2011

bingham - bud rad, ze ti tam nechodia aj iní obcania z vychodu :D to by ta uplne vystrelo, som sa pýtala kamarata vychodniara, co sa tam odstahoval nadobro :p ze tam takych nemate, takze bud rad :P

bingham

...ale xxx vychodnarov sem chodi za pracou...a nevadi im ani ten vysoky najom...a je to preto...lebo tam u vas neni robota...cize klasicky priklad...pride sem chlapec zo Svidnika aby si zarobil...zije tu v podnajme...a kazdy piatok...na vikend odchadza domov...a tam nadava na BA aka je zlaa....ale to ze tu ma moznost zarobit...a vdaka tomu si ma dat co do papule... to nevidi...a este zo sebou dovlece...dalsich 20...co robia to iste...a este co je vasou specialitou...je skupinkovanie...az na par vynimiek(co su aj moji kamarati)...som nestretol objektivneho vychodnara...ked jeden spravi niaku chybu...tak ho vsetci kryjú....ale ked to spravi...niekto kto neni vychodnar...tak ho potopia....a preto je to tak...ako to je :))

jankaaaaaaaaa

0mega ked ti pride domov letak z obchodneho domu nejakeho,.. tak tam mas podelene ceny pre vychod stred a zapad???? jasne ze nemas! lebo ceny potravin su uplne vsade ti iste! a ceny v restauraciach su takisto rovnake aj za oblecenie, aj za vsetko. jedine prenajom bytov je tu lacnejsi. pochybujem z e prenajom za obchod ci pozemok je tak vyrazne nizsi ako na zapade , zeby na vychode mohli byt ovela nizsie ceny

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko zarabate? - Fórum - ZDRAVIE.sk