Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko zarabate?

lillia

mne sa paci jedno mesto na vychode :-)
raz mi o nom niekto povedal: nikto tam nerobi ale kazdy sa prevaza na bavorakoch, audinach :-DDD

bingham

:DD...ved dobre nemyslel som to tak...jasne ze 29...je mlady vek...inak ja mam stastie na tie starsie...tym by som chcel pozdravovat...las vegas... :DD

Lulu2011

hej, len dufam, ze nie nejaky co ma miliony na ucte, komu to houbeles treba, ale vsimam, ze vychod, tu asi viac ludi podava Loto

Lulu2011

bingham - no prepac, ja nie som stara a mam 29 rokov a keby si ma videl zamilujes sa do 5 sekund :p naposledy ma balil 19 rocny :p si myslel, ze som isla s malym bratom vonku, takze 29 rokov nie je ziadna starena prosim pekne

bingham

vas je tu tolko tych...lulu...ze som si ta asi s niekym pomylil...lebo som si myslel..ze ty si uplne mlada baba.... :D

aj ja ti drzim palce...co sa tyka tej hypoteky.... :))...

a k tomu lottu...tak skoro kazde vyhraje niaky vychodnar :DD

Lulu2011

bingham - tak ja pevne verim, ze vsetko bude v poriadku a v kutiku duse verim aj v skorejsie splatenie, mozno vyhram Loto :) alebo cojaviem, co :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko zarabate? - Fórum - ZDRAVIE.sk