Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo to môže byť?kde stým ísť?

Príspevok v téme: čo to môže byť?kde stým ísť?
andrea0314

Potrebujem poradiť.Neviem čo robiť s priateľom, proste je nejako asi dosť vážne chorý a nechce ísť s tým k lekárovi, aj keď ho to veľmi oslabuje, stále mu býva zle,dávi,posledné dni dosť veľmi schudol, stále je unavený, keď to na ňho príde, že ako keby mu pri srdci niečo praskne, úplne celý je horúci,odpadáva a vypľúva krv. Neviete čo by to mohlo byť?Ako ho donútiť aby išiel za odborníkom? A ak tak tak za ktorým? Hrozne sa bojím.Začalo to pred polrokom ale je to každou chvíľou horšie a on čím ďalej slabší .Vopred ďakujem za radu.Prajem pekný zvyšok dňa.

andrea0314

ma rodinu, kamaratov, chodi do skoly ale ked sa to tak vezme tak onom dokopy nic nevedia poznjau ho len ako vkuse vysmiateho cloveka ktory vymysla len same blbosti abo sedi pri okne a pocuva hudbu

severanka

andrea: zavolaj záchranku, preboha... a nemá on rodinu, kamošov, nechodí do školy/práce? čo ty si jediná bytosť, ktorú on pozná? hlavne zavolaj tú sanitku...

andrea0314

severanka: viem že to nieje ok že tak premýšla, ale nedá si povedať možem čokolvek robiť, pripomínať mu pekné veci, dôvody pre život proste on nič, je mu to jedno

andrea0314

ti.ti.tá: tvrdí že mu už stačilo čo prežil že viac nechce posledné dni takmer každý deň sa opije a tvrdí mi že mu je lepšie, že mu už dva dni nič nebolo, že sa nemám báť lebo kebyže je to také vážne by šiel hneď k lekarovi...ja už neviem čo robiť

severanka

andrea: nič v zlom, ale buď nás tu kvalitne šáliš a my ti to žerieme aj s navíjakom, alebo si aj ty padla na hlavu...
podľa teba je ok, aby mladý chalan takto premýšľal?

aj hned

Podla mna mozes zavolat zachranku ked sa opije. Ved tym si este viac ublizuje. Zachranarom opises jeho stavy z predoslych dni a oni ho vezmu do nemocnice. Musis si uvedomit, ze pravdepodobne UMIERA!!! ci je ti to jedno? nedbaj na jeho reci, ty musis byt teraz to ratio!

andrea0314

ti.ti.tá: tvrdí že mu už stačilo čo prežil že viac nechce posledné dni takmer každý deň sa opije a tvrdí mi že mu je lepšie, že mu už dva dni nič nebolo, že sa nemám báť lebo kebyže je to také vážne by šiel hneď k lekarovi...ja už neviem čo robiť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo to môže byť?kde stým ísť? - Fórum - ZDRAVIE.sk