opalovanieee

lunka

Po samoopalovakoch je clovek vyslovene spinavy a smradlavy. Mala som aj tie najkvalitnejsie, plno penazi som vyhodila a moj nazor sa nemeni.. To iste si myslim o telovych mliekach s pridavkom samoopalovacej zlozky, napr. Dove, mne to strasne smrdi :(

kiki na

no ja som bledá, spálim sa po všetkom, aj po faktore 30, u mňa zaberajú jedine oleje.... používam len nubian 6 a zatial som sa vôbec nespálila.... a krásne vonia a hydratuje

inak ja by som opaľovanie bez ochrany cez leto neskúšala, budete vráskavé :D a keby je tu riziko len toho....

Sofka

najlepsie sa opalite vtedy ked sa nenatrete ziadnyn opalovacim kremom aspon u mna to tak bolo pri mori alebo aj pri bazene a za par dni som bola pekne hnedo opalena a ked som sa doopalovala som si pravdaze dala krem po opalovani

zaraaa

ja si tiez myslim,ze kremy su pre tmavych ludi trosku zbytocne:)ked necitim potrebu,nenatieram sa...nie?:)ked ano,tak sa natriem a hotovo...kazdy byl mal poznat svoju kozu najlepsie...ja sa pri mori natieram maximalne faktorom 4,aj to len raz za den-rano...olejom:)lebo sa lepsie rozotiera..a nemam problem:)kto je bledy alebo chce,nech sa natiera,kto nie,tak nie..ved sme dospeli ludia...a neviem,ale z ludi,kt.maju bledsiu pokozku,citim zavist...