Do leta to zvládneme...

Príspevok v téme: Do leta to zvládneme...
weronika

Tak ahojky, ahojky. Rozhodla som sa, že založím novú tému, lebo som si všimla, že mnohé z nás chcú po Veľkej noci chudnúť. Ja som sa rozhodla pre 90 dňovku, lebo som ju už raz držala a bola som spokojná, preto ju odporúčam. Ešte by som chcela schudnúť 10 kg a bude to supeeeer. Takže kto sa chce pridať, kľudne môže, budem len veeeľmi rada. Napíšte tu svoj email a ja vám tú diétu s radosťou pošlem. Nebojte sa, my to zvládneme... :D

nikol..

ahojte dievcata.....najviac ucinny liek nie su ziadne cviky rozne masticky...ale staci ak sa kazdy den tak 2 hodinky poriadne rozbijete ako tym myslim vytancujete....pomaha to....a pijte vela vody...fakt mne to pomaha stale...:)...tak papa...:)

weronika

evitchka14
jasné, ja ti tu diétu v pohode pošlem... a keď naberieš odvahu, tak to bude super... neboj... : ) zvládneš to... :D

samatha
ja mám tiež orbitrek, len akosi sa neviem v poslednom čaase na neho prinútiť... hm... :( ale už to musím zmeniť... :D

ináč holky, ako sa vám darí, hm? ja sa snažím stravovať 5 x do dňa, každé 3 hod., niekedy to výjde, niekedy nie... ale snažím sa, fakt... a to je tiež pokrok... Už 2 týždne som sa nevážila, akosi neviem nájsť odvahu, neviem... hm... :D tak už to musím prekonať, aby som zistila, že ako na tom som... či náhodou nepriberám, bo to by bola katastrofa!!!

evitchka14

Ahoj Weronika, prosim supni mi tu dietku na môj mail. Keď budem odvaznejsia a uspesna, poviem ti potom po 90 dnoch aka bola moja startovacia vaha. Dakujem. evitchka14@yahoo.co.uk. Evita

samantha

orbitrack je super vec, aj ja ho vlastnim a mozem povedat ze to je ta najlepsia dieta :) pokial cvicite pravidelne, zamakate si a spotite sa, vysledky nedaju dlho cakat na seba... viem to podla seba, a ja cvicim na nom tak 3-4x do tyzdna

hellokitty

ahojte ja nemam problem s chudnutim ale skor s priberanim.....mam 164cm a 50kil...chcela by som mat aspon 54...a chcela by som nejak nabrat aj do prs..neviete mi prosim vas poradit?...nejaka strava alebo nieco..bola by som vam vdacna:)