Do leta to zvládneme...

Príspevok v téme: Do leta to zvládneme...
weronika

Tak ahojky, ahojky. Rozhodla som sa, že založím novú tému, lebo som si všimla, že mnohé z nás chcú po Veľkej noci chudnúť. Ja som sa rozhodla pre 90 dňovku, lebo som ju už raz držala a bola som spokojná, preto ju odporúčam. Ešte by som chcela schudnúť 10 kg a bude to supeeeer. Takže kto sa chce pridať, kľudne môže, budem len veeeľmi rada. Napíšte tu svoj email a ja vám tú diétu s radosťou pošlem. Nebojte sa, my to zvládneme... :D

weronika

mimka
tak sa musíš snažiť to neako dodržiavať a robiť, rob čo sa bude dať... :D Podľa mňa to pôjde dole,aj keď nebudeš jesť presne na minútu... Neboj, neako to zvládneš...

jana29
si myslím, že to pôjde dole rýchlo,neboj... :)A ak pridáš aj nejaký ten pohyb, čo by bolo treba, tak sa fakt nemáš čoho obávať, akurát svojej slabej vôle. začínaš od zajtra?

Nebojte sa, prvé výsledky uvidíte skoro, po dvoch týždňoch už určite... a vás to nakopne a budete mať už pevnú vôľu, naozaj, hovorím z vlastnej skúsenosti. A predpokladám, že chcete schudnúť čo najskôr, že? Tak každý prehrešok bude pre nás znamenať oddialenie nášho cieľa, a to my predsa nechceme, však? : D

mimka

mam 26.weronika ale mam dost zle zamestnanie robim 12 hodin a nemozem to tak presne dodrziavat a aj nocne robim...aj teraz tak robim jeden den ziem daco na druhy nic a tak to nie je dobre...

weronika

mimka, neboj , ved to je v pohode, naozaj, ak tú diétu budeš aj fakt dodržiavať, tak ver tomu, že sa ti to podarí. a koľko máš rokov?(ak môžem vedieť)

jana 29
a koľko vážiš teraz? Neboj, na to sme tu my, aby sme sa navzájom podporili a podržali sa v t´ých najhorších chvíľkach... :D

weronika

tak kľudne môžeš, som rada, aj hneď od zajtra, čím skôr začneš, tým lepšie... uvidíš... :D a aké sú tvoje ciele?