Intímny problém

usmev

kvasinky, mykózy-jednoznačne plesňové ochorenie.Tam nestačí len lokálne aplikovať krém, ale je potrebné aj zvnútra dodať výživu, aby sa to nevracalo.Prírodnými produktami, ktoré nemajú nežiadúce účinky, sa to dá odstrániť.Bližšie info-meilom.

alz-bee

na svrbenie je podla mna fajny canesten krem a na vytok canesten tabletka. az to ale do troch dni neprejde, treba ist na gyndu.ja to tiez obcas mavam a ani nechapem, preco, ze kde to chytim...sak hygienu dodrziavam, tak neviem...

ajja

mam to iste, neznesitelne svrbenie... musela som pockat kym skonci ms a kupila som si canesten..kazdy den natieram a mam pocit ze to ustupuje..

zlatik019

Mám aj výtok, žltej farby , bez zápachu.A nemáte predstavu z čoho by som to mohla chytiť?.Nič neobyčajné sa nestalo, tak neviem prísť nato kde som to mohla chytiť.

lienka25

tak zrejme ide o kvasinky...čim skor ku gynekologovi....a ja by som chcela vedieť či sa to nedá preliečiť bez gynekologa nejako...ale asi nie....

nezabudka21

asi kvasinky. zial to neprejde same. najlepsie by bolo zajst na pohotovost, daju ti 1 tabletku a hned ti to zmizne.